آخرین وضعیت بازار سکه و طلا در رکوردشکنی انس جهانی

245
آخرین وضعیت بازار سکه و طلا در رکوردشکنی انس جهانی

بازار طلا و سکه امروز باز هم افزایش قیمت را تجربه کرد داشت که به نظر می رسد ناشی از افزایش نرخ انس جهانی طلاست. هر عدد سکه طرح جدید با افزایش جزئی قیمت، ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش سه درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (سه‌شنبه ۱۴ مرداد ماه)، حدود یک درصد رشد قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم حدود یک درصد افزایش قیمت داشت و به ترتیب پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سه میلیون و ۲۰۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی هم با افزایش حدود یک درصدی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

همچنین هر مثقال طلا با افزایش دو درصدی چهار میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۱۰۵ هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بعد چند روز ثبات نسبی و کاهش قیمت امروز رکورد زد به بالای ۲۰۰۰ تومان رسید و به ۲۰۳۵ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی