افت قیمت طلا و سکه در بازار + جدول

288
افت قیمت طلا و سکه در بازار + جدول

بازار طلا و سکه پس از افزایش قیمت در روزها و هفته های گذشته، امروز دوشنبه (۳۰ تیر ماه) روند نزولی پیدا کرد و سکه طرح جدید با پنج درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز (۲۹ تیر ماه) ۱۰ میلیون ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش ۱۰ درصدی ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز کاهش پنج درصدی را تجربه کرد.

در این میان قیمت نیم سکه با دو درصد و ربع سکه با شش درصدی کاهش قیمت رو به رو شد و به ترتیب پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی اما تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته نداشت و یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر مثقال طلا نیز با کاهش ۱۰ درصدی چهار میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با همین میزان کاهش ۹۹۰ هزار تومان معامله شد.

این کاهش قیمتی در بازار طلا و سکه در حالی رخ داده که هر انس طلا در بازار جهانی نسبت به دیروز افزایش نسبی تجربه کرد و۱۸۱۱ دلار قیمت‌گذاری شد.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی