افزایش دوباره قیمت سکه در آخر هفته+ جدول

300
افزایش دوباره قیمت سکه در آخر هفته+ جدول

بازار طلا و سکه پس از نوسانات تیر ماه و کاهش قیمت در هفته گذشته، با روند افزایشی مواجه شد چرا که هر عدد سکه طرح جدید با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت، ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایشدو درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به قیمت‌ روز گذشته، سه درصد رشد را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه بیش از نیم درصد افزایش و ربع‌سکه حدود یک درصد کاهش نرخ را تجربه کرد و به ترتیب پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سه میلیون و ۳۰۰ تومان تومان خرید و فروش شد. اما سکه یک گرمی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دیروز ایستاد.

در بازار طلا همین روند ادامه داشت و هر مثقال طلا با افزایش حدود دو درصدی چهار میلیون و ۶۸۳ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۸۱ هزار تومان معامله شد.
این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی با حدود نیم درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز به ۱۹۵۲ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی