بررسی آماری سکوهای حفاری در ایالات متحده طی هفته گذشته

19

بر اساس داده هایی که روز جمعه توسط شرکت خدمات میادین نفتی “بیکر هیوز” منتشر شد، تعداد سکوهای حفاری فعال در ایالات متحده طی هفته گذشته افزایش یافت و به ۲۶۹ دکل رسیده اما نسبت به سال گذشته ۵۸۷ سکو کاهش یافته است.

به گزارش  سکه نیوز به نقل از شینهوا، این سکوهای حفاری فعال شامل ۱۹۳ دکل در میادین نفتی آمریکا هستند که نسبت به هفته قبل از آن چهار سکو افزایش نشان می دهد.

تعداد دکل های حفاری میادین گازی نیز ۷۳ مورد ثبت شد که نسبت به هفته قبل از آن یک عدد کاهش نشان می دهد. سه دکل متفرقه نیز در این کشور فعال بوده است که نسبت به هفته قبل از آن تغییری نشان نمی دهد.

این ۲۶۹ ​​دکل فعال شامل ۲۵۴ دکل حفاری زمینی است که نسبت به هفته هفته قبل از آن سه عدد افزایش داشته است. ۱۴ دکل حفاری فراساحلی و یک دکل حفاری ساحلی نیز فعال بودند که تعداد آنها نسبت به هفته قبل از آن تغییری نشان نمی دهد.

در طول هفته گذشته، بیشترین افزایش تعداد سکوهای حفاری در ایالت تگزاس رخ داد که به ۱۱۶ دکل افزایش یافت.

ایالات متحده در سالهای گذشته با کمک رشد تولید نفت شیل به یک تولید کننده مهم نفت در جهان تبدیل شد. در همین حال، چین همچنان یکی از بزرگترین مصرف کنندگان نفت خام در جهان است.

بر اساس آخرین گزارش اداره ملی آمار چین ، تولید نفت خام چین با افزایش ۲.۳ درصدی نسبت به سال گذشته به ۱۶.۶۵ میلیون تن در ماه آگوست رسیده است که از ۰.۶ درصد ثبت شده در ژوئیه سریع تر شده است.

در ماه آگوست ، چین ۴۷.۴۸ میلیون تن نفت خام وارد کرد که نسبت به سال گذشته ۱۲.۶ درصد افزایش داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی