افزایش قیمت سکه و طلا در بازار + جدول

241
افزایش قیمت سکه و طلا در بازار

معاملات امروز در بازار طلا و سکه نشان می‌دهد که قیمت در این بازار همچنان صعودی است چرا که هر عدد سکه طرح قدیم هشت میلیون و 400 هزار تومان و قیمت هر عدد سکه طرح جدید هشت میلیون و 710 هزار تومان بوده که نسبت به دیروز روند افزایشی را تجربه می‌کند.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم هشت میلیون و 400 هزار تومان و هر عدد سکه طرح جدید هشت میلیون و 710 هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز به ترتیب دو و سه درصد افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه هم با افزایش قیمت، به ترتیب چهار میلیون و 450 هزار تومان و دو میلیون و 450 هزار تومان خرید و فروش شدند و به ترتیب دو و یک درصد رشد قیمتی را تجربه کردند . سکه یک گرمی هم امروز با افزایش چهار درصدی قیمت رکوردار صعود در جدول طلا و سکه بود و به یک میلیون و 320 هزار تومان رسید.

البته هر انس طلا در بازار امروز تغییر قیمتی نداشت و همان 1772 دلار قیمت‌گذاری شد اما هر مثقال طلا و هر گرم طلای 18 عیار مجدادا افزایش قیمت را تجربه کردند و به ترتیب سه میلیون و 700 هزار تومان و 854 هزار تومان قیمت‌گذاری شدند که هر کدام سه درصد افزایش قیمت را طی 24 ساعت گذشته داشتند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی