افزایش قیمت طلا و سکه در اوج‌گیری بازار جهانی + جدول

142
افزایش قیمت طلا و سکه در اوج‌گیری بازار جهانی +جدول

بازار طلا و سکه که با اوج‌گیری قیمت‌های جهانی مواجه شد، برخی اقلام در این بازار با افزایش و برخی دیگر با کاهش یا ثبات قیمت مواجه شدند و هر عدد سکه طرح جدید با ۲۴۰ هزار تومان افزایش، به ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان رسید.
به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش ۱.۸ درصدی قیمت، ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (دوشنبه ۱۳ مرداد ماه)، ۲.۱ درصد رشد قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم حدود یک درصد و ربع سکه هم ۱.۶ درصد افزایش قیمت داشت و به ترتیب پنج میلیون و ۶۵۰ هزار تومان سه میلیون و ۲۵۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی ثابت رو یک میلیون و ۷۵ هزار تومان دیروز باقی ماند.
در بازار طلا افزایش قیمت جزئی مشاهده شد و هر مثقال طلا با افزایش ۲.۱ درصدی چهار میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان معامله شد.
این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی از روز گذشته تا امروز افزایش قیمت عجیب و غریبی را تجربه کرد و به ۲۰۵۰ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی