عضو اتاق بازرگانی مطرح کرد؛ تعامل با دنیا راه برون رفت از بحران‌های اقتصادی

192
تعامل با دنیا راه برون رفت از بحران‌های اقتصادی

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن معتقد است که برای برون رفت از مشکلات اقتصادی نیاز به تعامل با جامعه جهانی و استفاده از مدیران متخصص داریم.

پرویز حسابی در گفت‌وگو با سکه‌نیوز درباره مشکلات اقتصادی اظهار کرد: امروز با توجه به محدودیت‌هایی که ایران با آن روبه‌روست، جامعه با مشکلات و بحران‌های اقتصادی و اجتماعی مواجه شده که این مسائل مشخصا در بازار ارز و سکه قابل لمس است.

وی افزود : برای رفع این مشکلات باید به سوی تعامل با جامعه بین‌المللی برویم و بسترهای مختلف اقتصادی و فرهنگی را با کشورهای دنیا تعریف کنیم.

حسابی ادامه‌داد: همچنین در مدیریت کشور باید با نگاه به جوان‌گرایی، تخصص‌گرایی و شایسته‌سالاری از مدیرانی استفاده کنیم که دغدغه ملی داشته باشند.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن اعلام کرد :از بانک مرکزی به عنوان متولی بازار ارز و سکه نام برده می‌شود چ واقعا هم درست است اما بانک مرکزی متولی است که خود سرمایه ندارد و در دنیا این نهاد، نهادی مستقل به شمار می رود، از این رو نیاز کشور این است که قوانین تصویب شده در زمینه خصوصی‌سازی اجرا شود.

وی گفت :برای برون رفت از این بحران‌های به وجود آمده باید به سمت رفع موانع بین‌المللی و تقویت تولید در کشور برویم، همچنین انتظار از قوای سه‌گانه این است که هر کدام وظایف خود را به صورت دقیق انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی