ثبات نسبی در بازار سکه و طلا + جدول

136
ثبات نسبی در بازار سکه و طلا

معاملات امروز در بازار طلا و سکه نشان می‌دهد که بازار طلا و سکه ثبات نسبی را تجربه کرده‌است و در این میان تنها قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و جدید افزایش یافت چرا که هر عدد سکه طرح قدیم هشت میلیون و 450 هزار تومان و قیمت هر عدد سکه طرح جدید هشت میلیون و 800 هزار تومان بوده که نسبت به دیروز روند افزایشی را تجربه می‌کند اما به نظر می رسد این بازار در ساعات گذشته با کاهش قیمت مواجه شده است.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم هشت میلیون و 450 هزار تومان و هر عدد سکه طرح جدید هشت میلیون و 800 هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز هر کدام یک درصد افزایش قیمت را تجربه کردند.

البته قیمت نیم سکه و ربع سکه هم بدون تغییر قیمت، به ترتیب چهار میلیون و 450 هزار تومان و دو میلیون و 450 هزار تومان خرید و فروش شدند. اما سکه یک گرمی امروز با کاهش دو درصدی قیمت به یک میلیون و 300 هزار تومان رسید.

هر انس طلا هم در بازار امروز کاهش نسبی یک دهم درصدی داشت و حدود 1771 دلار قیمت‌گذاری شد اما هر مثقال طلا و هر گرم طلای 18 عیار بدون تغییر قیمت به ترتیب سه میلیون و 700 هزار تومان و 854 هزار تومان معامله شدند.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی