ثبات نسبی در بازار و کاهش قیمت سکه + جدول

158
ثبات نسبی در بازار و کاهش قیمت سکه+ جدول

بازار طلا وسکه پس از نوسانات ماه گذشته، به نظر آرام گرفته امروز هم اتفاق خاصی در قیمت‌ها نیافتاد. چرا که هر عدد سکه طرح جدید با کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت، ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم بدون تغییر قیمت، ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به قیمت‌ روز گذشته، نیم درصد کاهش را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه هم بدون تغییر ماند و با همان قیمت پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد اما ربع سکه با کاهش ۳۰ هزار تومانی سه میلیون و ۳۲۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی اماروی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دیروز ایستاد.

در بازار طلا روند برعکس بود و هر مثقال طلا با افزایش حدود سه دهم درصدی چهار میلیون و ۵۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۵۹ هزار تومان معامله شد.
انس جهانی هم امروز روند افزایشی داشت و با حدود دو درصد افزایش قیمت نسبت به دیروز به ۱۹۵۹ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی