روزهایی که سکه به 11 میلیون تومان برگشت+ جدول

86
روزهایی که سکه به 11 میلیون تومان برگشت+ جدول

بازار طلا و سکه که کاهش قیمت قابل توجهی در هفته منتهی به سوم مرداد را تجربه کرده بود، این هفته با روند افزایشی مواجه شد چرا که هر عدد سکه طرح جدید با افزایش 65 هزار تومانی به 11 میلیون و 400 هزار تومان رسید.
به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس قیمت های رسمی در بازار طلا و سکه قیمت ها دوباره افزایش یافت و سکه مجدادا به بالای یازده میلیون تومان رسید.

درروزهای گذشته از هفته جاری هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش 900 هزار تومانی و حدود 10 درصدی قیمت، 10 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز با شش درصد رشد به قیمت 11 میلیون و 400 هزار تومان در این بازار رسید.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم با حدود پنج درصد افزایش نرخ، به ترتیب پنج میلیون و 600 هزار تومان و سه میلیون و 300 تومان تومان خرید و فروش شدند. اما سکه یک گرمی بیشترین ثبات قیمت را در هفته‌ای که گذشت تجربه کرد و با افزایش 50 هزار تومانی، یک میلیون و 750 هزار تومان معامله شد.

در بازار طلا نیز همین روند ادامه داشت و هر مثقال طلا با افزایش حدود هشت درصدی چهار میلیون و 683 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار با پنج درصد رشد یک میلیون و 81 هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در بازار داخلی همصدا با بازار جهانی طلا به وجود آمد چرا که انس جهانی نوسانات بسیار و رکوردهای زیادی را برای خود در روزهای گذشته ثبت کرد و نهایتا دیروز بعد از ظهر روی 1952 دلار ایستاد که نسبت به ابتدای هفته سه درصد رشد را نشان می دهد.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی