روزهایی که سکه به ۱۱ میلیون تومان برگشت+ جدول

145
روزهایی که سکه به 11 میلیون تومان برگشت+ جدول

بازار طلا و سکه که کاهش قیمت قابل توجهی در هفته منتهی به سوم مرداد را تجربه کرده بود، این هفته با روند افزایشی مواجه شد چرا که هر عدد سکه طرح جدید با افزایش ۶۵ هزار تومانی به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس قیمت های رسمی در بازار طلا و سکه قیمت ها دوباره افزایش یافت و سکه مجدادا به بالای یازده میلیون تومان رسید.

درروزهای گذشته از هفته جاری هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش ۹۰۰ هزار تومانی و حدود ۱۰ درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز با شش درصد رشد به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در این بازار رسید.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم با حدود پنج درصد افزایش نرخ، به ترتیب پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۳۰۰ تومان تومان خرید و فروش شدند. اما سکه یک گرمی بیشترین ثبات قیمت را در هفته‌ای که گذشت تجربه کرد و با افزایش ۵۰ هزار تومانی، یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار طلا نیز همین روند ادامه داشت و هر مثقال طلا با افزایش حدود هشت درصدی چهار میلیون و ۶۸۳ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با پنج درصد رشد یک میلیون و ۸۱ هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در بازار داخلی همصدا با بازار جهانی طلا به وجود آمد چرا که انس جهانی نوسانات بسیار و رکوردهای زیادی را برای خود در روزهای گذشته ثبت کرد و نهایتا دیروز بعد از ظهر روی ۱۹۵۲ دلار ایستاد که نسبت به ابتدای هفته سه درصد رشد را نشان می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی