سکه به ده میلیون تومان رسید + جدول

232
سکه به ده میلیون تومان رسید

وضعیت کنونی بازار طلا و سکه قیمت‌های عجیب و غریبی را نشان‌ می‌دهد چرا که قیمت هر عدد سکه طرح جدید طی 24 ساعت گذشته با 600 هزار تومان رشد به 10 میلیون تومان رسیده است.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم 9 میلیون و 400 هزار تومان و هر عدد سکه طرح جدید 10 میلیون تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز به ترتیب هفت و شش درصد افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه هم با افزایش قیمت، به ترتیب پنج میلیون تومان و دو میلیون و 900 هزار تومان خرید و فروش شدند و به ترتیب 5 و 10 درصد رشد قیمتی را تجربه کردند . سکه یک گرمی هم امروز با افزایش هفت درصدی قیمت رکوردار صعود در جدول طلا و سکه بود و به یک میلیون و 550 هزار تومان رسید.

هر انس طلا در بازار امروز نیز با شش دلار افزایش 1775 دلار قیمت‌گذاری شد اما هر مثقال طلا و هر گرم طلای 18 عیار مجدادا افزایش قیمت را تجربه کردند و به ترتیب سه میلیون و 960 هزار تومان و 914 هزار تومان قیمت‌گذاری شدند که هر کدام سه درصد افزایش قیمت را طی 24 ساعت گذشته داشتند.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی