سکه دوباره به ۱۱ میلیون تومان برگشت + جدول

146
سکه دوباره به 11 میلیون تومان برگشت

بازار سکه و طلا پس از کاهش قیمت در هفته گذشته و با وجود ثبات قیمت در بازار ارز، به روند افزایشی دیروز خود ادامه داد و امروز یکشنبه (پنجم مرداد ماه) هر سکه طرح جدید با پنج درصد افزایش قیمت نسبت به دیروز دوباره به بالای یازده میلیون تومان برگشت.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش هفت درصدی ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش و هر عدد سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ روز گذشته، رشد پنج درصدی را تجربه کرد.

در این میان قیمت نیم سکه با چهار درصد و ربع سکه با شش درصد افزایش قیمت رو به رو شدند و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم از این نوسانات مستثنی نبود و با شش درصد افزایش قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

در بازار طلا نیز هر مثقال طلا با افزایش حدود هفت درصدی چهار میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش چهار درصدی یک میلیون و ۶۸ هزار تومان معامله شد.

اما در بازار جهانی قیمت طلا تغییری نکرد و روی همامن نرخ ۱۹۰۲ دلاری دیروز خود ایستاد.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی