سکه 9 میلیون تومان شد + جدول قیمت‌ها

261
سکه 9 میلیون تومان شد

بازار طلا و سکه پس از ثبات نسبی که در روز گذشته تجربه کرد دوباره افزایشی شد چرا که به غیر از انس جهانی و نیم سکه بهار آزادی، قیمت دیگر انواع سکه و طلا دو تا چهار درصد افزایش قیمت را تجربه کردند و هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 9 میلیون تومان رسید.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم هشت میلیون و 600 هزار تومان و هر عدد سکه طرح جدید 9 میلیون هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز هر کدام دو درصد افزایش قیمت را تجربه کردند.

در این میان قیمت نیم سکه بدون تغییر ماند و ربع سکه سه درصد افزایش قیمت داشت و به ترتیب چهار میلیون و 450 هزار تومان و دو میلیون و 520 هزار تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم امروز با افزایش چهار درصدی مواجه شد و به یک میلیون و 350 هزار تومان رسید.

هر انس طلا در بازار امروز ثبات نسبی داشت و در حدود 1771 دلار قیمت‌گذاری شد و هر مثقال طلا و هر گرم طلای 18 عیار نیز با دو درصد افزایش قیمت به ترتیب سه میلیون و 768 هزار تومان و 869 هزار تومان معامله شدند.

قیمت سکه

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی