نوسانات امروز در بازار طلا و سکه + جدول

173
نوسانات امروز در بازار طلا و سکه + جدول

بازار طلا و سکه امروز نوسانات جالب توجهی داشت چرا که با وجود ثبات نسبی نرخ انس جهانی طلا، برخی اقلام در این بازار با افزایش و برخی دیگر با کاهش یا ثبات قیمت مواجه شدندو هر عدد سکه طرح جدید با ۵۰ هزار تومان افزایش، به ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش ۱.۴ درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (دوشنبه ۱۳ مرداد ماه)، حدود نیم درصد رشد قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه در بازار امروز ثابت ماند اما ربع سکه هم حدود دو درصد کاهش قیمت داشت و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان سه میلیون و ۱۸۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی هم بعد حدود یک هفته ثبات قیمت، امروز با کاهش بیش از یک درصدی یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

در بازار طلا افزایش قیمت جزئی مشاهده شد و هر مثقال طلا با افزایش یک دهم درصدی چهار میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد.
این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بعد چند روز ثبات نسبی و کاهش قیمت امروز با دو دلار افزایش به ۱۹۷۵دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی