نوسانات پینگ‌پنگی در بازار طلا و سکه‌+جدول

93
نوسانات پینگ‌پنگی در بازار طلا و سکه‌+جدول

بازار طلا و سکه امروز شرایط جالبی مانند برخی روزهای هفته گذشته دارد و آن اینکه قیمت ها در یک روز روند کاهشی پیدا می کند و روز بعد به نرخ های بالای دو روز گذشته بازمی‌گردد، دقیقا همان اتفاقی که امروز هم برای افزایش قیمت سکه و طلا رخ داد. چرا که قیمت سکه طرح قدیم با ۲۰۰ هزار تومان افزایش، به ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شنبه بازگشت.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش دو درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (یکشنبه ۱۲ مرداد ماه)، حدود یک درصد افت قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم حدود دو درصد افزیش داشت و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان سه میلیون و ۲۵۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی اما روی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دیروز ثابت مانده است.

در بازار طلا نیز افزایش قیمت وجود داشت و هر مثقال طلا با افزایش دو درصدی چهار میلیون و ۶۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۷۹ هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بعد چند روز ثبات نسبی با کاهش چهار دلاری به ۱۹۷۳ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی