یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

نوسانات پینگ‌پنگی در بازار طلا و سکه‌+جدول

بازار طلا و سکه امروز شرایط جالبی مانند برخی روزهای هفته گذشته دارد و آن اینکه قیمت ها در یک روز روند کاهشی پیدا می کند و روز بعد به نرخ های بالای دو روز گذشته بازمی‌گردد، دقیقا همان اتفاقی که امروز هم برای افزایش قیمت سکه و طلا رخ داد. چرا که قیمت سکه طرح قدیم با ۲۰۰ هزار تومان افزایش، به ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شنبه بازگشت.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش دو درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (یکشنبه ۱۲ مرداد ماه)، حدود یک درصد افت قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم حدود دو درصد افزیش داشت و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان سه میلیون و ۲۵۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی اما روی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دیروز ثابت مانده است.

در بازار طلا نیز افزایش قیمت وجود داشت و هر مثقال طلا با افزایش دو درصدی چهار میلیون و ۶۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان افزایش یک میلیون و ۷۹ هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بعد چند روز ثبات نسبی با کاهش چهار دلاری به ۱۹۷۳ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۶۲۸.۷۰
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۲.۴۹
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۶.۸۹

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

کاهش نسبی قیمت دلار و یورو در بازار

در بازار امروز ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۱۰۰ تومان نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است و این مسئله را در ذهن تداعی ‌می‌کند که آیا نوسان، شروعی برای کاهش قیمت ارز در بازار است یا روند قیمتی در بازار ارز همچنان افزایشی خواهد بود.