کاهش جزئی قیمت طلا و سکه در بازار+ جدول

140
کاهش جزئی قیمت طلا و سکه در بازار+ جدول

بازار طلا و سکه پس از نوسانات تیر ماه و افزایش قیمت در هفته گذشته، امروز کاهش جزئی داشت. چرا که هر عدد سکه طرح جدید با کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت، ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش یک درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به نرخ آخرین روز معاملات هفته گذشته (پنجشنبه دوم مرداد ماه)، حدود نیم درصد افت قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه اما تغییری ندشات و با همان نرخ های پایانی هفته گذشته به ترتیب پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سه میلیون و ۳۰۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی هم روی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان چند روزه اخیر خود ایستاد.

در بازار طلا روند کاهش جزئی قیمت ادامه داشت و هر مثقال طلا با کاهش یک دهم درصدی چهار میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان کاهش یک میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد.

این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی با افزایش قابل توجهی رو به رو بود و با افزایش ۱.۵ درصدی نسبت به آخرین نرخ های بعد از ظهر پنجشنبه گذشته قیمت به ۱۹۷۷دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی