کاهش ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه + جدول

154
کاهش 150 هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

پس از رکورد شکنی های انس جهانی در بازار، امروز روند آن کاهشی بود در بازار سکه و طلای ایران نیز اثر گذاشت و نهایتا هر عدد سکه طرح جدید با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی قیمت، ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم بدون تغییر قیمت، ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به قیمت‌ روز گذشته، یک درصد کاهش را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم بدون تغییر ماند و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم همین وضعیت را داشت و روی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دیروز ایستاد.

در بازار طلا هم روند کاهشی ادامه داشت و هر مثقال طلا با کاهش حدود سه دهم درصدی چهار میلیون و ۵۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان کاهش یک میلیون و ۵۶ هزار تومان معامله شد.

جالب اینکه پس از هفته ها افزایش قیمت در بازار جهانی، انس جهانی امروز با روند کاهشی مواجه شد و تا لحظه انتشار این خبر با حدود یک درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز و حدود دو درصد کاهش نسبت به ساعات گذشته خود به ۱۹۲۳ دلار رسید.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی