کاهش 200 هزار تومانی سکه در بازار+ جدول

201
کاهش 200 هزار تومانی سکه در بازار


بازار طلا و سکه پس از افزایش قیمت در هفته گذشته، امروز هم مانند دیروز با کاهش قیمت رو به رو شد. چرا که هر عدد سکه طرح جدید با کاهش 200 هزار تومانی، 11 میلیون و 150 هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش دو درصدی قیمت، 10 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز 11 میلیون و 150 هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (شنبه 11 مرداد ماه)، حدود دو درصد افت قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم حدود سه درصد کاهش قیمت داشتند و تغییری ندشات و به ترتیب پنج میلیون و 450 هزار تومان سه میلیون و 200 تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی هم روی همان قیمت یک میلیون و 750 هزار تومان چند روزه اخیر خود ایستاد.

در بازار طلا نیز روند کاهش قیمت ادامه داشت و هر مثقال طلا با کاهش دو درصدی چهار میلیون و 585 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز تقریبا با همین میزان کاهش یک میلیون و 58 هزار تومان معامله شد.
این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز روی 1977دلار باقی ماند.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی