کاهش ۲۰۰ هزار تومانی سکه در بازار+ جدول

270
کاهش 200 هزار تومانی سکه در بازار


بازار طلا و سکه پس از افزایش قیمت در هفته گذشته، امروز هم مانند دیروز با کاهش قیمت رو به رو شد. چرا که هر عدد سکه طرح جدید با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش دو درصدی قیمت، ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید نیز ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به دیروز (شنبه ۱۱ مرداد ماه)، حدود دو درصد افت قیمت را تجریه کرد.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم حدود سه درصد کاهش قیمت داشتند و تغییری ندشات و به ترتیب پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان سه میلیون و ۲۰۰ تومان تومان خرید و فروش شد. سکه یک گرمی هم روی همان قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان چند روزه اخیر خود ایستاد.

در بازار طلا نیز روند کاهش قیمت ادامه داشت و هر مثقال طلا با کاهش دو درصدی چهار میلیون و ۵۸۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تقریبا با همین میزان کاهش یک میلیون و ۵۸ هزار تومان معامله شد.
این وضعیت در حالی در بازار داخلی به وجود آمد که انس جهانی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز روی ۱۹۷۷دلار باقی ماند.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی