۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

افت و خیز طلا و سکه در بازار امروز + جدول

بازار طلا و سکه بعد از افزایش قیمت های ناگهانی در هفته های گذشته امروز نوسانات جالبی را تجربه کرد و به غیر ازسکه طرح جدید که با ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت آخرین روز هفته گذشته مواجه شد و سکه گرمی که سه درصد رشد قیمتی را تجربه کرد، دیگر انواع سکه و طلا روند نزولی داشتند.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش یک درصدی ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شده که البته نسبت به قیمت آخرین روز معاملات بازار هفته گذشته یعنی پنجشنبه با افزایش نیم درصدی رو به رو شد.

در این میان قیمت نیم سکه هم با کاهش یک درصدی و ربع سکه با کاهش سه درصدی قیمت مواجه شدند و به ترتیب پنج میلیون و ۲۵ هزار تومان و سه میلیون و ۵۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. اما سکه یک گرمی امروز افزایش قیمت سه درصدی داشت و یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر مثقال طلا نیز با کاهش یک دهم درصدی چهار میلیون و ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با سه دهم درصدی کاهش قیمت، ۹۶۳ هزار تومان معامله شد.

هر انس طلا در بازار جهانی نیز نسبت به دیروز با کاهش نسبی نزدیک یک درصدی مواجه و ۱۷۹۹ دلار قیمت‌گذاری شد.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.