۰۷/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

|

|
| ۰۷/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

بازار بورس امروز ۱ دی ۹۹/ شاخص مورد حمایت قرار گرفت

بازار بورس امروز با جریانی نوسانی همراه بود و با وجود کاهش ابتدای کار به خط حمایتی ۱.۴۳ میلیونی برخورد کرد و افزایش یافت.

به گزارش سکه نیوز، شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از ۹۰۰ واحد افزایش به عدد یک میلیون و ۴۴۰ هزار واحدی رسید.

نمودار تحلیلی شاخص بورس

شاخص کل هم وزن اما با بیش از ۲ هزار واحد رشد به عدد ۴۵۰ هزار واحدی رسید.

حرکت شاخص کل بورس نشان از آن دارد که نوسانات در بازار افزایش یافته است و این موضوع می تواند ریسک سرمایه گذاری را تشدید کند.

پیش تر نیز در گزارش سکه نیوز گفته شده بود که وضعیت کنونی بازار و احتیاط بالای معامله گران باعث افزایش تأثیرپذیری شاخص کل از خطوط حمایتی و مقاومتی شده است.

همین موضوع در روزهای اخیر به وضوح در بازار قابل مشاهده است و شاخص کل و سهم های شاخص ساز به هر خط حمایتی و مقاومتی ای واکنش نشان می دهند.

به اصطلاح شاخص ترس از طمع در بازار کشور پیشی گرفته است و با وجود تاکید کارشناسان بر روند مثبت بازار همچنان شاهد نوسانات هستیم.

بر این اساس شاخص کل بورس امروز با برخورد به خط حمایتی ۱.۴۳ میلیونی با حمایت خریداران همراه شد و افزایش یافت. این در حالی است که شاخص کار خود را با افت آغاز کرده بود.

شاخص کل هم وزن اما تقریبا از ابتدای کار در یک جریان صعودی قرار داشت و این مساله نشان از پتانسیل مطلوب سهم های کوچک برای صعود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بازار رمزارزها در شوک عرضه و کاهش قیمت

بازار رمزارزها امروز وضعیت به خصوصی را دارد و نگاه به چارت قیمت ها نشان از آن دارد که تقریبا همه سکه ها با...

شیوع کووید۱۹ توسعه استیبل کوین بانک های مرکزی را سرعت بخشید

کارشناسان حوزه رمزارز معتقدند شیوع ویروس کرونا توسعه رمزارز توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان را تسریع کرده است. از سوی دیگر این...

داوس ۲۰۲۱؛ سازو کار جهانی سازی باید تغییر کند

فردا اجلاس داوس برگزار می شود و با توجه به شرایط  فعلی جهان رهبران، دولت ها و کسب وکارها امیدوارند همه گیری ویروس کرونا...

ورود ارزهای دیجیتال به گردهمایی اقتصاد جهانی

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، گردهمایی اقتصاد جهانی یعنی اجلاس «داوس» شامل دو جلسه مجزا برای بررسی ارز های دیجیتال...

معرفی شرکت‌های خطرناک برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی توسط SEC

کمیسون بورس و اوراق بهادار  ایالات متحده (SEC) یک لیست از تعدادی شرکت های رمزارز ثبت نشده منتشر کرده که سرمایه گذاران بین المللی...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...