۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

|

|
| ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

روسیه شبکه راه آهن مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به زودی راه اندازی می کند

مشاور ارشد روسیه در امور خطوط راه آهن ضمن تمجید از نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین در سطوح کلان این سازمان عنوان کرد تکنولوژی بلاک چین می تواند زیرساخت های حمل و نقل و راه آهن این کشور را ارتقا بخشد. 

به گفته مقامات ارشد سازمان راه آهن روسیه، تکنولوژی بلاک چین نقش حائز اهمیتی در آینده سیستم حمل و نقل ملی این کشور ایفا خواهد کرد. 

قراردادهای هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین می تواند بازدهی مدیریت شبکه ملی راه آهن روسیه را ارتقا دهد.

قطارهای کانتینری در کشور روسیه نقش بسزایی در ایجاد حلقه های ارتباطی بین مناطق مختلف این کشور ایفا می کنند. تکنولوژی بلاک چین می تواند سطوح عملکرد مدیریتی این قطارها را به صورت هوشمند ارتقا دهد. 

قراردادهای هوشمند

تکنولوژی بلاک چین به خریداران و فروشندگان محموله های باری کمک می کند تا بدون محدودیت اطلاعاتی در سراسر شبکه حمل و نقل ریلی روسیه فعالیت کنند.

تکنولوژی بلاک چین همچنین می تواند با افزایش بازدهی شبکه ملی حمل و نقل، هزینه های جاری در شبکه ملی راه‌آهن روسیه را به طرز چشمگیری کاهش دهد. 

اخیراً در پارلمان روسیه لایحه ای به تصویب رسیده است که به رمزارزها و ارزهای دیجیتال وجهه قانونی می دهد، اگرچه کماکان استفاده از رمزارزها در این کشور به عنوان روش پرداخت الکترونیکی ممنوع است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...