۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

بورس امروز ۲ دی ۹۹ / تداوم نوسانات

بازار بورس امروز کار خود را اندکی بهتر از روز گذشته آغاز کرد و با توجه به این که شاخص کل در محدوده حمایتی قرار داشت، شاهد افزایش آن بودیم.

به گزارش سکه نیوز، شاخص کل بورس تهران در معاملات صبح امروز با بیش از ۶ هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و ۴۴۳ هزار واحدی رسید.

نمودار تحلیلی شاخص بورس

در این میان شاخص کل هم وزن نیز با بیش از ۵ هزار واحد رشد به عدد ۴۵۸ هزار واحدی رسید.

حجم معاملات در بازار امروز نسبت به روز گذشته بهبود یافته است و این می تواند تا حدودی به جریان حاکم بر بازار کمک کند.

این در حالی است که روز گذشته گفته شد که شاخص حرکتی سینوسی را در پی گرفته است و این مساله می تواند بازار را تا حدودی با افزایش ریسک رو به رو کند.

همان طور که مشخص است، افزایش ریسک در بازار منجر به احتیاط در معاملات می شود و در نهایت نوسانات را افزایش می دهد.

حال باید دید آیا امروز نیز شاخص کل با رسیدن به محدوده مقاومتی بار دیگر تحت تاثیر جدی قرار می گیرد یا خیر.

نقشه بازار نشان می دهد که سهم های خودرویی به صورت جدی در حال بالا کشیدن بازار هستند و به جریان اصلاحی روزهای گذشته خود پایان داده اند. بای این وجود در این لحظات، رسیدن شاخص کل به محدوده مقاومتی تا حدودی عرضه را افزایش داده است.

اما با توجه به روند کلی بازار که به باور بسیاری از کارشناسان صعودی است، می توان امیدوار بود که عبور از مقاومت های پیش روی شاخص کل محقق شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید