۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: تعطیلی بازار و کاهش التهابات سکه و طلا

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر ، نقره و سکه تهران گفت: گرچه تعطیلی در بازار تهران و بازار طلا به دلیل شهادت امام محمد باقر (ع) سبب شد تا التهابات بازار سکه و طلا قدری کاهش پیدا کند اما نوسانات به وجود آمده ناشی از نوسانات نرخ انس جهانی در ساعات گذشته بود.

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با سکه نیوز اظهار کرد: امروز بازار تهران و بازار سکه و طلا نیز در پی شهادت امام محمد باقر تعطیل است و تقریبا داد و ستدی انجام نمی شود. اما قدری نوسانات در قیمت ها را شاهد بودیم.

وی افزود: یکی از دلایل تغییر قیمت‌ها با وجود تعطیلی اصناف، نوسانات بالای نرخ جهانی بود چرا که در ساعات ابتدایی امروز نرخ انس جهانی تا حدود ۱۹۵۸ دلار هم بالا رفت و پس از چند ساعت به حدود ۱۹۲۳ دلار کاهش یافت و نهایتا بعد ازظهر مجدداً قدری نرخ‌ها رسید پیدا کرد و به ۱۹۳۲ دلار رسید. این مسأله سبب شد قیمت سکه و طلا نیز در بازار دستخوش تغییراتی شود.

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر ، نقره و سکه تهران گفت: گرچه قیمت ارز هم قدری پایان آمد اما امیدواریم در روزهای آینده شاهد کاهش قیمت طلا و سکه و تعادل در این بازار شویم چرا که اصناف و فعالان این بازار هم به دنبال این مسأله هستند و نفع آن‌ها در این تعادل و آرامش است.

کشتی آرای اعلام کرد: حباب سکه در بازار امروز قدری شکسته شد و به حدود ۷۰۰ هزار تومان رسید و مسلما یا ادامه فضای آرام حاکم بر بازار، روند نزولی قیمت‌ها نیز استمرار پیدا خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید