۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

|

|
| ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

جهش قیمت طلا و سکه در هفته ای که گذشت+ جدول

بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت فراز و نشیب زیادی را تجربه کرد اما با این وجود معاملات و آمارهای رسمی نشان می دهد که قیمت ها طی روزهای گذشته روند صعودی داشته و از دو تا هشت درصد افزایش قیمت در بازار این هفته طلا و سکه ثبت شده است.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمت هایی که اتحادیه طلا و جواهر تهران در طول هفته گذشته روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با افزایش دو درصدی مواجه شد و بین ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین هر عدد سکه طرح جدید از ۱۰ میلیون تومان شروع شد و به ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید که طی این بازه زمانی افزایش پنج درصدی را تجربه کرده است.

در این میان قیمت نیم سکه نیز با افزایش شش درصدی و ربع سکه با افزایش هشت درصدی قیمت رو به رو شد و به ترتیب به پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۱۳۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم در بازار این هفته افزایش قیمت سه درصدی داشت و یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر مثقال طلا و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز هر کدام افزایش شش درصدی را طی روزهای گذشته هفته جاری تجربه کردند و به ترتیب چهار میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و ۹۶۶ هزار تومان معامله شد.
هر انس طلا در بازار جهانی نیز نسبت به نخستین روز این هفته با افزایش نسبی ۲.۱ درصدی مواجه و ۱۸۱۳ دلار قیمت‌گذاری شد.

یادآور می شود، قیمت های اعلامی در این گزارش در ساعات ابتدایی بعد ازظهر ثبت و محاسبه شده و ممکن است در نوسانات موجود و ساعات دیگر متفاوت باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...