۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

آلمان سیستم اوراق بهادار خود را با استفاده از تکنولوژی بلاک چین دیجیتالی می کند

اخیراً لایحه ای از جانب مقامات ارشد کشور آلمان به قانونگذاران فدرال این کشور تقدیم شده است که مطابق آن این کشور سیستم اوراق بهادار خود را با استفاده از تکنولوژی بلاک چین دیجیتالی می کند.

وزارت اقتصاد و وزارت عدالت و حفاظت از حقوق مصرف کنندگان آلمان پیش نویس این لایحه را بر عهده داشته اند. در پیش نویس این لایحه این دو وزارت خانه تاکید کرده اند که هوشمند سازی سیستم اوراق بهادار آلمان یکی از مهم ترین استراتژی های بلاک چین دولت فدرال این کشور محسوب می شود.

نقدینگی آلمان

تکنولوژی بلاک چین ضامن حفظ شاخص نقدینگی در آلمان است

دولت آلمان اعتقاد دارد تکنولوژی بلاک چین با ارائه جایگزین مناسب برای مدارک کاغذی، ضامن حفظ شاخص نقدینگی در این کشور است.

این لایحه بر ایجاد شفافیت های قانونی در حوزه شبکه های بلاک چین و صنعت رمزارزها در کشور آلمان مهر تایید می زند. مطابق این لایحه مقام نظارت مالی دولت فدرال به عنوان ناظر ارشد در زمینه صدور سهام و اوراق بهادار مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین عمل می کند.

آلمان در نظر دارد از طریق تکنولوژی بلاک چین و استفاده از امکانات و ظرفیت های گسترده تکنولوژی دفتر کل توزیع شده، سطح رقابتی در بازار سرمایه خود را ارتقا بخشد و از سوی دیگر هم افزایی بین نظام های مالی متمرکز (بانک ها) و دیگر نهادهای غیر متمرکز (شبکه های بلاک چین) را نیز افزایش دهد.

سازوکارهای مالی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

عزم راسخ مجالس نمایندگان کشورهای بزرگ اروپایی برای به رسمیت شناختن سازوکارهای مالی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

در سطوح کلان قانون گذاری ما شاهد عزم مجالس نمایندگان کشورهای بزرگ اروپایی برای به رسمیت شناختن سازوکارهای مالی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین هستیم. اخیراً دولت آمریکا با صدور فرمان عالی این اجازه را داد تا بخشی از اوراق بهادار وزارت دارایی این کشور از طریق پلتفرم های رمزارز برای خریداران صادر شود.

ماه گذشته نیز دولت ژاپن اعلام کرد هلدینگ مالی توکیو که یکی از بزرگترین مراکز سرمایه داری این کشور محسوب می شود در نظر دارد صرافی صدور اوراق دیجیتال خود را به صورت غیر متمرکز راه اندازی کند.

دولت ژاپن قرار است از تکنولوژی بلاک چین به صورت گسترده در صنایع تجاری و مالی خود استفاده کند. برآورد می‌شود سیستم اوراق بهادار دیجیتال در این کشور تا چند سال آینده تنها از طریق درگاه های صرافی رمزارز امکان پذیر باشد.

پلتفرم کونوس به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های بلاک چین، نه تنها در راستای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در قاره اروپا قدم های حائز اهمیتی برداشته است، بلکه با اتخاذ یک نگرش جهان بینانه، مرزهای اثرگذاری خود را در سراسر جهان گسترده کرده است.

پلتفرم کونوس با ارائه انواع خدمات مالی و ایجاد سازوکارهای امنیتی فوق هوشمند به پلتفرمی امن و قابل اعتماد در میان سرمایه گذاران تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

کونوس نخستین شبکه غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که با بانک های معتبر اروپایی تفاهم نامه همکاری امضا کرده است و کاربران می توانند با اعتماد به مراجع ارشد کونوس، در بستر شبکه بلاک چین این شرکت سرمایه گذاری کنند.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس، نخستین شرکت رمزارز مورد پذیرش بانک های معتبر جهانی

پلتفرم کونوس به عنوان یک شرکت بین المللی خدمات رمزارز فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ در کشور سوئیس آغاز کرد. این پلتفرم شناخته شده در صدد است با ایجاد سازوکارهای هوشمند مالی، شکاف کنونی بین نهادهای بانکی و ارزهای دیجیتال را پُر کند.

کونوس نخستین شرکتی ست که رمزارزهای انحصاری آن مورد پذیرش بانک های معتبر جهان قرار دارد. بنابراین سرمایه گذاران می توانند بدون محدودیت های جغرافیایی و به دور از موانع حقوقی و قضایی، از هر کجای دنیا و با در اختیار داشتن شماره ISIN سوئیس انواع رمزارزهای پلتفرم کونوس را خریداری کنند.

پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند، گرفتار نوسانات قیمت بازارهای رمزارز نمی شود. این پلتفرم نام آشنا برای ارائه هر چه بهتر خدمات مالی، انواع رمزارزهای معتبر جهانی را در بستر شبکه بلاک چین خود به کاربران و سرمایه گذاران از اقصی نقاط دنیا ارائه می کند.

سکه کونوس ایکس با نشان انحصاری (Counos X) نخستین سکه بانک پذیر پلتفرم کونوس است. این سکه قیمت خرید و فروش پایداری دارد و بنابراین گرفتار نوسانات قیمتی نمی شود.

کونوس با ایجاد سازوکار سپرده گذاری (استکینگ) رمزارز این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است تا با خرید و سپرده گذاری سکه کونوس ایکس از سود حاصل از کارمزد تراکنش های شبکه بلاک چین کونوس نیز بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاری یا استکینگ رمزارز پلتفرم جامع کونوس

سکه کونوس یو با نشان انحصاری (Counos U) دیگر سکه بانک پذیر پلتفرم کونوس است که به صورت ۱۰۰ درصد توسط ارز دلار پشتیبانی می شود. کونوس یو نیز مانند سکه کونوس ایکس دارای قیمت خرید و فروش پایداری است.

سرمایه گذاران می توانند با سپرده گذاری سکه کونوس یو در بستر شبکه بلاک چین شرکت کونوس از سود حاصل از کارمزد تراکنش های مالی شبکه کونوس نیز بهره مند شوند.

پلتفرم کونوس به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های بلاک چین، نه تنها در راستای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در قاره اروپا قدم های حائز اهمیتی برداشته است، بلکه با اتخاذ یک نگرش جهان بینانه، مرزهای اثرگذاری خود را در سراسر جهان گسترده کرده است.

کونوس پلتفرم با ارائه انواع خدمات مالی و ایجاد سازوکارهای امنیتی فوق هوشمند به پلتفرمی امن و قابل اعتماد در میان سرمایه گذاران تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاری یا استکینگ رمزارز پلتفرم جامع کونوس

پلتفرم کونوس نخستین شبکه غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که با بانک های معتبر اروپایی تفاهم نامه همکاری امضا کرده است و کاربران می توانند با اعتماد به مراجع ارشد کونوس، در بستر شبکه بلاک چین این شرکت سرمایه گذاری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید