۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

|

|
| ۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

شمارش معکوس برای …؟

ساعات گذشته در سایت کونوس تایمری به کار افتاده است اما از این پلتفرم خبری از کارایی این شمارش معکوس منتشر نشده است. اما با سرویس ها و همینطور سیستم هایی که این پلتفرم فوق العاده در اختیار ما گذاشته است، طرفداران تیم کونوس پلتفرم سروپا گوش هستند تا بدانند این تایمر برای چه عنوانی در سایت اصلی قرار داده شده است.

تیم سکه نیوز نیز با شگفتی به دنبال اخباری جهت اطلاع از کاربرد تایمر و شمارش معکوس ثبت شده در سایت کونوس پلتفرم است و به محض اطلاع رسانی از طرف تیم کونوس آن را برای هواداران این پلتفرم در اختیارشان قرار خواهد داد. همانطور که قبلا کونوس پلتفرم آپدیت هایی جدید برای سرویس های فوق پیشرفته خود ارائه کرده است، این بار نیز ممکن است سورپرایزی برای هواداران و مخاطبین خود داشته باشد که ما را دوباره شگفت زده خواهد کرد.

می توانیم منتظر شمارش معکوس برای خبری فوق العاده از کونوس پلتفرم باشیم و در روز هایی که دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، خبری خوش را چاشنی زندگی خود کنیم. کونوس پلتفرم در سال ۹۸ خورشیدی با ارائه سرویس هایی قوی همچون صرافی غیر متمرکز دکس و سرویس امن اسکرو دری را به دنیای بلاکچین باز کرده است که می توانیم با استفاده و بهره مندی، نیاز های خود را به صورت گسترده برطرف کنیم و به موازات آن نظاره گر پیشرفت این پلتفرم باشیم. مطمعنا در روز های پیش رو این پلتفرم شگفتی هایی را به دنبال خواهد داشت، همانطور که در گذشته فقط رو به توسعه و پیشرفت چشم گیری بوده و برای برطرف کردن نیاز های مخاطبین خود سرویس ها و استراتژی های فوق العاده را پایه ریزی کند.

بعد از گذشت مدت ها ممکن است لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری نیز در روز مشخص شده قرعه کشی شود. اگر این چنین باشد باید منتظر خبری فوق العاده از طرف کونوس پلتفرم باشیم و در این صورت ماهیت و اعتبار خود را بین مخاطبین خود چندین برابر خواهد کرد.

خبر های اصلی و معتبر را فقط از سایت اصلی کونوس پلتفرم و سایت سکه نیوز | اخبار رمزارز و بلاکچین دنبال کنید.

منتظر خبر های فوق العاده از سکه نیوز باشید

counos.io

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید