۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

قیمت ارز صرافی ملی امروز ۲۴ دی ۹۹

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با تکیه بر عرضه هایی که در بازار به دلیل احتمال بازگشت پول های بلوکه شده ایران در کشورهای دیگر، با کاهش همراه شد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت فروش دلار در صرافی ملی با ۳۵۰ تومان کاهش به ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

قیمت خرید دلار نیز در صرافی ملی ۱۰۰ تومان کاهش یافت و به ۲۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.

نرخ فروش یورو هم در پایان معاملات امروز با ۱۹۰ تومان کاهش به ۲۹ هزار و ۹۹۰ تومان رسید.

قیمت خرید این ارز نیز به ۲۹ هزار و ۳۹۰ تومان رسید که نشان از رشد ۶۰ تومانی این شاخص نسبت به روز گذشته دارد.

بازار ارز امروز تحت تاثیر اخباری قرار داشت که بر مبنای آن احتمال دارد منابع ارزی بلوکه شده ایران در کشورهای دیگر آزاد شود.

رئیس جمهوری در این خصوص گفته است که اگر منابع ایران در کشورهای دیگر آزاد شود، ممکن است قیمت ارز تا ۱۵ هزار تومان نیز کاهش پیدا کند. این موضوع به بازار سیگنال داده است که احتمال کاهش قیمت ها وجود دارد.

اما در این میان نکته ای که وجود دارد این است که فاصله نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ملی کاهش پیدا کرده است و این موضوع می تواند نشان از میل خرید ارز توسط بانک ها داشته باشد. از این رو در بازار زمزمه هایی به گوش می رسد، مبنی بر این که به زودی باید منتظر یک افزایش قیمت بود.

با این حال همچنان بازار گارد کاهشی دارد و نمی توان از این زمزمه ها مطمئن بود. به خصوص این که روی کار آمدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا ممکن است قیمت ها را بیش از پیش کاهش پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید