۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

قیمت نفت امروز ۱ دی ۹۹

بازار نفت امروز با توجه به گمانه زنی ها از شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا با کاهش قیمت ها همراه شد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدییت آمریکا در معاملات امروز با ۱.۵ دلار کاهش به ۴۷ دلار و ۶۰ سنت به ازای هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۱.۶۱ دلار کاهش به ۵۰ دلار و ۶۵ سنت به ازای هر بشکه رسید.

خبرها حاکی از آن است که نوع جدیدی از ویروس کرونا در بریتانیا کشف شده و همین مساله نیز محدودیت هایی در اروپا به وجود آورده است.

این جریان پیش بینی ها را نسبت به بهبود وضعیت اقتصادی جهان کمرنگ کرده است و قیمت نفت در پی این اخبار بار دیگر با کاهش رو به رو شد.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه ریاست نشست اضطراری کابینه این کشور برای بحث در خصوص سفرهای بین المللی با توجه به شیوع گونه جدید ویروس کرونا را عهده دار خواهد بود. گفته می شود گونه جدید ویروس کرونا ۷۰ درصد قابلیت سرایت بیشتری نسبت به گونه اصلی دارد.

در این میان آمار دکل های حفاری فعال نیز در آمریکا در روزهای پایانی هفته اخیر با افزایش همراه بود و این مساله نیز از سوی دیگری به بازار نفت فشار وارد کرده است.

تحلیل گران بر این باورند که بازار نفت که در روزهای اخیر با تکیه بر اخبار کرونا افزایش قابل توجهی پیدا کرده بود، اکنون با واقعیت ها رو به رو شده است و معامله گران بیش از هر زمانی احتیاط می کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید