۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

قیمت نفت امروز ۲۴ دی ۹۹

قیمت نفت امروز در بازارهای جهانی با رشد همراه شد و پس از مدت‌ها شاهد آن هستیم که نفت برنت به سمت ۶۰ دلاری شدن گام برمی‌دارد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدییت آمریکا در معاملات امروز با ۶۸ سنت افزایش به ۵۳ دلار و ۸۸ سنت به ازای هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۸۱ سنت افزایش به ۵۷ دلار و ۳۷ سنت سنت به ازای هر بشکه رسید.
کارشناسان بر این باورند که روی کار آمدن دموکات ها در آمریکا به اجرایی شدن بسته محرک مالی آمریکا کمک خواهد کرد و این مساله می تواند ارزش دلار را کاهش دهد.

در عین حال گفته می شود که آمریکا برای پنجمین هفته متوالی کاهش میزان ذخایر نفت و سوخت را تجربه خواهد کرد که این می تواند سیگنالی افزایشی برای بازار نفت باشد.

از این رو بانک هایی مانند گلدمن ساکس پیش بینی های خود از قیمت نفت را افزایش داده است.

با این وجود در این میان مساله افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا عاملی شده است برای فشار به قیمت ها در بازار نفت و اجازه نمی دهد که قیمت ها بیش از این رشد کنند.

گفته می شود، کشورهای ژاپن و چین به شدت با کرونا درگیر شده اند و قرار است ژاپن به زودی در کل کشور وضعیت فوق العاده اعلام کند.

با این وجود، بازار نفت همچنان جریانی افزایشی را ادامه می دهد و شاهد آن هستیم که رفته رفته نفت برنت به ۶۰ دلاری شدن نزدیک می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید