اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰۰۰۰ هزار دلاری کونوس پلتفرم

622
اولین لاتاری ده هزار دلاری کونوس

همانطور که حدس می زدیم کونوس پلتفرم به صورت رسمی اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری را قطعی کرده و تاریخ آن را نیز در روز ۲۰ مارچ تعیین نمود. برای بررسی بیشتر و همینطور اطلاع از نحوه قرعه کشی، کونوس پلتفرم مقاله ای را در سایت اصلی منتشر نموده، که ساعاتی بعد از انتشار آن در سایت counos.io با تلاش فراوان تیم سکه نیوز این مقاله در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است:

اولین لاتاری ۶ ماهه

شاید برای شما نیز تایمری که در سایت اصلی، شمارش معکوس را نشان می داد سوالی بحث برانگیز در ذهنتان به وجود می آورد و اتفاقی هیجان انگیز را در دل شما خبر میدهد. کونوس پلتفرم با افتخار به شما عزیزان خبر می دهد که شما با اولین لاتاری ۶ ماهه و قرعه کشی برای برنده لاتاری ۱۰ هزار دلاری مواجه هستید. همانطور که در گذشته به لاتاری های ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری و سه ساله ۱۰۰ هزار دلاری اشاره کرده بودیم، در روز مشخص شده، اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری کونوس پلتفرم  جهت انتخاب فرد خوش شانس و برنده، قرعه کشی خواهد شد.

با گذشت زمان و رسیدن به انجام تعهدی که به شما مخاطبین و هوادارن کونوس قول داده بودیم، زمان آن فرا رسیده تا اولین لاتاری ۶ ماهه را برگزار کنیم و فرد خوش شانس برنده ۱۰ هزار دلار را مشخص نماییم. در سال جدید کونوس پلتفرم همچون سال های گذشته برنامه هایی فوق العاده برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت که می توانید با دنبال کردن اخبار سایت کونوس از آن ها مطلع شوید. بروز رسانی های فوق العاده قوی کیف پول الکترونیکی کونوس تا نسخه های جدید و همچنین سرویس هایی که به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید به راحتی نیاز های مالی و معاملاتی خود را برطرف کنید، یکی از چندین دستاورد های مهم کونوس در ماه های اخیر بوده است.

اطلاعات دقیق نحوه قرعه کشی، افراد واجد شرایط در قرعه کشی اولین لاتاری ۶ ماهه کونوس پلتفرم، زمان دقیق قرعه کشی، نحوه اعلام نفر برنده در لاتاری ۱۰۰۰۰ هزار دلاری، اعلام زمان باقی مانده برای شرکت در اولین لاتاری ۶ ماهه، نحوه واریز مبلغ قرعه کشی برای فرد برنده را می توانید در ادامه دنبال کنید.

نحوه قرعه کشی

در زمان مشخص شده که در سایت اصلی کونوس پلتفرم به آن اشاره شده است، قرعه کشی به صورت اتوماتیک با استفاده از ربات انجام می گردد. سیستم اتوماتیک قرعه کشی اولین لاتاری ۶ ماهه، یکی از آدرس کیف پول های واجد شرایط را به صورت رندوم انتخاب خواهد کرد که این امر نیز نفر برنده را مشخص می کند.

نفرات واجد شرایط

افرادی در اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری کونوس شرکت داده خواهند شد، که در پلتفرم کونوس به صورت کامل احراز هویت لول ۱ را با موفقیت انجام داده باشند. ( آپدیت جدید احراز هویت مد نظر است، از این رو کسانی که در گذشته احراز هویت کرده اند نیز باید دوباره موارد لازم اضافه شده اعم از دنبال کردن فضای مجازی کونوس پلتفرم و … را با موفقیت انجام دهند و پروفایل خود را بروزرسانی کنند)

با احراز هویت کامل لول ۱ در سایت کونوس کام و پروموشن، هدیه ای رایگان برای افراد واریز خواهد شد که حداقل موجودی افراد نیز برای شرکت در اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری همین سکه کونوس کوین هدیه می باشد. اگر مقدار کونوس کوین شما از هدیه کامل رایگان کونوس کمتر باشد شما نمی توانید در قرعه کشی شرکت کنید، پس دقت داشته باشید برای دریافت سکه کامل رایگان حتما باید احراز هویت لول ۱ را با موفیقت پشت سر گذاشته باشید. ثبت نام در سیستم پروموشن نیز برای ثبت آدرس کیف پول الکترونیکی کونوس الزامی است که در مراحل احراز هویت به آن اشاره شده است.

زمان دقیق قرعه کشی

در زمان مشخص شده و شمارش معکوسی که در سایت اصلی قرار داده شده است، قرعه کشی لاتاری ۶ ماهه ۱۰ هزار دلاری به صورت کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد. زمان دقیق قرعه کشی روز ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ است.

نحوه اعلام برنده

در زمانی که تایمر به صفر نزدیک می شود زمان آن فرارسیده است که منتظر نفر خوش شانس برنده اولین لاتاری ۶ ماهه ۱۰۰۰۰ هزار دلاری باشید. بعد از اینکه سیستم اتوماتیک قرعه کشی لاتاری کونوس پلتفرم آدرس کیف پول الکترونیکی کونوس منتخب را مشخص کرد، این آدرس کیف پول در سایت اصلی به مخاطبین اعلام خواهد شد. کونوس پلتفرم به هیچ عنوان اطلاعات شخصی فرد برنده اولین لاتاری ۶ ماهه را اعلام نخواهد کرد، زیرا اطلاعات شخصی وارد شده در سیستم کونوس پلتفرم جزو اطلاعات امنیتی است.

نحوه واریز مبلغ اولین لاتاری ۶ ماهه

پس از مشخص شدن آدرس کیف پول فرد برنده در اولین لاتاری ۶ ماهه معادل ۱۰ هزار دلار برای فرد برنده، سکه کونوس کوین واریز خواهد شد، پس رمز عبور و رمز دوم آدرس کیف پول الکترونیکی را نزد خود محفوظ نگه دارید.

زمان باقی مانده برای شرکت در اولین لاتاری ۶ ماهه

شما می توانید تا ۷۲ ساعت قبل از به پایان رسیدن قرعه کشی احراز هویت لول ۱ را تکمیل نمایید و در قرعه کشی ۱۰ هزار دلاری شرکت کنید. برای اطلاع از نحوه احراز هویت در کونوس پلتفرم می توانید به مقاله های اموزشی در سایت اصلی کونوس مراجعه نمایید.

احراز هویت در کونوس – قدم به قدم – سکه نیوز

 اگر می خواهید شانسی برای برنده شدن داشته باشید پس فرصت را از دست ندهید و همین الان برای احراز هویت در کونوس پلتفرم اقدام نمایید، پس از اینکه احراز هویت شما در کونوس تایید شد و سکه رایگان را دریافت کردید می توانید جزو افرادی باشید که شانسی برای برنده شدن در اولین لاتاری ۶ ماهه کونوس پلتفرم داشته باشید. لازم به ذکر است که تایید هویت افراد و مدارک ارسالی پروسه زمان بری است که ممکن است تا ۴۸ ساعت به طول انجامد، پس از این رو لطفا برای احراز هویت لول ۱ و ارسال مدارک مورد نیاز قبل از به پایان رسیدن زمان شرکت در قرعه کشی (۷۲ ساعت قبل از قرعه کشی) برای ارسال مدارک اقدام فرمایید و درخواست بررسی مدارک و تایید احراز هویت را در سایت کونوس کام ثبت کنید.

برای دنبال کردن اخبار جدید اولین لاتاری ۶ ماهه کونوس پلتفرم ما را دنبال کنید. کونوس پلتفرم برای روز های آینده، جهت اطلاع رسانی به مخاطبین خود اطلاعیه هایی را منتشر خواهد کرد.

 

برنده اولین لاتاری ۱۰۰۰۰ دلاری کونوس پلتفرم معرفی شد 

 

 

کونوس پلتفرم

منبع: counos.io

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی