سرویس کونوس اسکرو | قرارداد هوشمند

939
سرویس کونوس اسکرو

کونوس اسکرو

سرویس کونوس اسکرو یک سیستم مالی رمزارزی است که در آن یک طرف سوم مورد اعتماد پرداخت ها و تراکنش ها بین دو طرف یک قرارداد را نظارت می کند. مدیریت کونوس اسکرو توسط صرافی Counos OÜ صورت می گیرد. این شرکت در کشور استونی به ثبت رسیده و تمام مجوزهای مورد نیاز برای انجام این امور را دارا می باشد. (برای مشاهده مجوز فعالیت لطفا اینجا کلیک کنید)

سرویس کونوس اسکرو یک اسکروی رمزارزی بسیار کاربردی می باشد، مخصوصا وقتی که مقدار زیادی از پول میان باشد؛ به عنوان مثال وقتی کسی می خواهد کالا ها یا خدمات را به فروش رساند اما نمی خواهد پیش از کسب اطمینان از دریافت هزینه آنها را تحویل دهد، و از سوی دیگر وقتی کسی می خواهد کالاها یا خدمات را به خریداری رساند اما او نیز نمی خواهد پیش از اطمینان از دریافت کالاها یا خدمات هزینه را پرداخت کند. کونوس اسکرو خدمات مالی آنلاین را با استفاده از رمزارزهایی مانند بیت کوین، کونوس کوین، کونوس ایکس، و غیره اراده می دهد.

می توانید با خیال راحت از این سرویس در این نوع خرید و فروش ها بدون نگرانی در مورد هر گونه ریسک و کلاهبرداری استفاده کنید. با استفاده از این سرویس می توانید پرداخت های خود را با استفاده از رمزارزهای معروف و پشتیبانی شده توسط کونوس به انجام رسانید. تمامی قراردادها در کونوس اسکرو توسط نماینده های اسکرو نظارت می شوند.

می توان از کونوس اسکرو در معاملات نظیر به نظیر رمزارزها، بیت کوین OTC، معاملات املاک، و در واقع هر گونه معامله مالی بهره برد.

با کمک سرویس کونوس اسکرو تمامی تراکنش ها بدون هر گونه ریسکی به انجام خواهند رسید. می توانید با استفاده از سکه ها یا رمزارزهای خود پرداخت های امن و مطمئنی را به انجام رسانید. وقتی که پرداخت ها به انجام رسند، کونوس اسکرو به هیچ عنوان بدون رضایت هر دو طرف قرارداد این دارایی ها را در اختیار طرفین قرار نخواهد داد.

اسکروی رمزارزی امن ترین روش پرداخت بدون هر گونه ریسک کلاهبرداری است. تمامی دارایی های که با کمک کونوس اسکرو انتقال داده می شوند به طور ایمن نگهداری خواهند شد. تمام این فرایند به کمک نماینده های اسکرو به انجام می رسید.

نماینده های اسکرو چه کسانی هستند؟

کونوس اسکرو دارای نماینده های جدایی می باشد که مسئول نظارت بر به انجام رسیدن یک قرارداد به نحو صحیح می‌باشند. این نماینده ها متشکل از شرکت های حقوقی و وکلا هستند. در حال حاضر یکی از نماینده های اسکرو خود شرکت کونوس اسکرو می باشد که دارای مجوز صرافی و والت نیز هست. از جمله دیگر نماینده ها می توان به شرکت حقوقی Gh Legal که به صورت رسمی در اتحادیه اروپا به ثبت رسیده و همچنین Cedric Scmid وکیل رسمی در کشور سوئیس و اسلواکی اشاره کرد.

کونوس اسکرو چطور کار می کند؟

برای اینکه به طور کامل بفهمیم سرویس کونوس اسکرو که یک اسکروی رمزارزی است چگونه کار می کند بیایید فرض کنیم که می خواهید یک برنامه نویس را برای انجام پروژه ای استخدام کرده و دستمزد او را با استفاده از بیت کوین پرداخت کنید. خب نمی توانید یک نفر را آنلاین پیدا کرده و بدون اینکه مطمئن شوید پروژه شما را به درستی انجام خواهد داد یا نه بیت کوین برای او ارسال کنید. از آن سو، طرف دیگر قرارداد، در این مثال یک برنامه نویس، نمی تواند به شما اعتماد کند و بدون اینکه مطمئن باشد دستمزد خود را دریافت خواهد کرد یا نه پروژه را به خوبی به انجام رسانیده و آن را تحویل شما دهد. اینجاست که پای یک اسکروی رمزارزی به میان می آید. می توانید از سرویس کونوس اسکرو برای انجام و تسهیل این کار بهره ببرید.

 

سرویس امن اسکرو را بشناسید

 

اول از همه می روید به وبسایت کونوس اسکرو و یک حساب کاربری ایجاد می کنید. پس از این که وارد کونوس اسکرو شدید می توانید یک قرارداد هوشمند ایجاد کنید. برای این قرارداد هوشمند یک نام انتخاب کنید و تمام مفاد و جزییات آن را مشخص نمایید. تمامی مواردی را که می خواهید برنامه نویس انجام دهد مشخص می کنید. همچنین مشخص می کنید که می خواهید دستمزد وی را با استفاده از رمزارز بیت کوین پرداخت نمایید. به عنوان مثال می خواهید برای این پروژه به این برنامه نویس ۰.۵ بیت کوین بدهید. تمامی این موارد را مشخص کرده و همچنین می توانید پرداخت را در چند مرحله به انجام رسانید. قرارداد شما تقریبا کامل شده است. پس از آن چک می کنید که تمامی مواردی که وارد نموده اید درست و دلخواه شما باشند. ایمیل دیگر طرف قرارداد را وارد کرده، که در این مثال یک برنامه نویس است. همچنین یک نماینده کونوس اسکرو را برای نظارت بر قرار خود انتخاب می نمایید. این نماینده تضمین خواهد کرد که قرارداد به طور صحیح و کامل به انجام رسد.

پس از اینکه قراردادی را که ایجاد نمودید تایید کردید، کونوس اسکرو یک ایمیل را برای طرف قرارداد ارسال خواهد کرد، ایمیل او را در حین ایجاد قرارداد وارد کرده بودید. مهم نیست که دیگر طرف قرارداد عضو کونوس اسکرو باشد یا نه، چرا که ایمیل ارسالی برای او حاوی یک دعوتنامه برای ثبت نام کردن و عضو شدن در کونوس اسکرو می باشد. پس از این که طرف قرارداد دعوتنامه را پذیرفت و وارد کونوس اسکرو شد می تواند تمامی جزییات قرارداد ایجاد شده توسط شما را مشاهده کند. اگر او قرارداد را تایید نماید فقط می ماند نماینده کونوس اسکرو تا قرارداد را تایید کرده و فرایند آغاز شود.

هنگامی که قرارداد توسط تمامی طرفین، شامل خریدار، فروشنده و نمایند اسکرو تایید شد، سپس در این مثال برنامه نویس که مهارت و تخصص خود را می فروشد شروع به کار روی پروژه خواهد کرد و مطمئن است که دستمزد خود را دریافت خواهد کرد. و شما نیز که در نقش خریدار هستید و در این مثال خدمات یک برنامه نویس را خریداری می کنید اطمینان خواهید داشت که پروژه به طور صحیح به انجام خواهد رسید. اما این همه اطمینان از کجا می آید؟

تمامی دارایی های موجود در یک قرارداد کونوس اسکرو در یک والت نگهداری می شوند که به آن مولتی سیگ والت می گویند. خریدار، فروشنده، و نماینده سرویس کونوس اسکرو یک کلید شخصی برای این والت دارند و هیچ فردی نمی تواند به تنهایی از این والت برداشت کند. برای این که برداشت از این والت شکل گیرد، کلید دو نفر مورد نیاز است. به همین دلیل طرفین حاضر در هر قرارداد اسکروی رمزرازی می توانند مطمئن باشند که دارایی ها یا خدمات خود را دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال، در مورد بالا، خریدار مطمئن خواهد بود که پروژه اش به طور صحیح به انجام خواهد رسید. و برنامه نویس، فروشنده، می تواند مطمئن باشد که پس از تحویل پروژه دستمزد خود را دریافت خواهد کرد. تمام این فرایند توسط نماینده کونوس اسکرو نظارت و مدیریت می شود. به همین دلیل هیچ مشکلی در یک اسکروی رمزارزی مانند سرویس کونوس اسکرو رخ نخواهد داد.

منبع :foundico.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی