شمارش معکوس برای …؟

461
اولین لاتاری 6 ماهه

ساعات گذشته در سایت کونوس تایمری به کار افتاده است اما از این پلتفرم خبری از کارایی این شمارش معکوس منتشر نشده است. اما با سرویس ها و همینطور سیستم هایی که این پلتفرم فوق العاده در اختیار ما گذاشته است، طرفداران تیم کونوس پلتفرم سروپا گوش هستند تا بدانند این تایمر برای چه عنوانی در سایت اصلی قرار داده شده است.

تیم سکه نیوز نیز با شگفتی به دنبال اخباری جهت اطلاع از کاربرد تایمر و شمارش معکوس ثبت شده در سایت کونوس پلتفرم است و به محض اطلاع رسانی از طرف تیم کونوس آن را برای هواداران این پلتفرم در اختیارشان قرار خواهد داد. همانطور که قبلا کونوس پلتفرم آپدیت هایی جدید برای سرویس های فوق پیشرفته خود ارائه کرده است، این بار نیز ممکن است سورپرایزی برای هواداران و مخاطبین خود داشته باشد که ما را دوباره شگفت زده خواهد کرد.

می توانیم منتظر شمارش معکوس برای خبری فوق العاده از کونوس پلتفرم باشیم و در روز هایی که دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، خبری خوش را چاشنی زندگی خود کنیم. کونوس پلتفرم در سال 98 خورشیدی با ارائه سرویس هایی قوی همچون صرافی غیر متمرکز دکس و سرویس امن اسکرو دری را به دنیای بلاکچین باز کرده است که می توانیم با استفاده و بهره مندی، نیاز های خود را به صورت گسترده برطرف کنیم و به موازات آن نظاره گر پیشرفت این پلتفرم باشیم. مطمعنا در روز های پیش رو این پلتفرم شگفتی هایی را به دنبال خواهد داشت، همانطور که در گذشته فقط رو به توسعه و پیشرفت چشم گیری بوده و برای برطرف کردن نیاز های مخاطبین خود سرویس ها و استراتژی های فوق العاده را پایه ریزی کند.

بعد از گذشت مدت ها ممکن است لاتاری 6 ماهه 10 هزار دلاری نیز در روز مشخص شده قرعه کشی شود. اگر این چنین باشد باید منتظر خبری فوق العاده از طرف کونوس پلتفرم باشیم و در این صورت ماهیت و اعتبار خود را بین مخاطبین خود چندین برابر خواهد کرد.

خبر های اصلی و معتبر را فقط از سایت اصلی کونوس پلتفرم و سایت سکه نیوز | اخبار رمزارز و بلاکچین دنبال کنید.

منتظر خبر های فوق العاده از سکه نیوز باشید

counos.io

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی