۰۲/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | پنجشنبه

|

|
| ۰۲/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | پنجشنبه

استیبل کوین ها می توانند گستره ارتباطی بین بلاک چین را توسعه دهند

ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم باور دارد استیبل کوین ها (رمزارزهای پایدار) می توانند به عنوان پل ارتباطی بین بلاک چین های مختلف عمل کنند. او همچنین اعتقاد دارد صنعت رمزارزهای پایدار باید از این فرصت ارزشمند استفاده کنند تا بتوانند گستره ارتباطی بین بلاک چین ها را وسیع تر کنند. او در یک رشته توییت طولانی درباره استیبل کوین ها و نقش آنها در انتقال دارایی های دیجیتال در سراسر چرخه بلاک چین توضیح داد.

بیشتر بخوانید:

استیبل کوین چیست؟

یودی ورسایمر که یک فعال بیت کوین و توسعه دهنده مستقل است به مواردی نظیر ویتالیک بوترین اشاره می کند و اعتقاد دارد در زمینه صرافی های رمزارز، می توان از استیبل کوین ها بهره دوچندانی گرفت. از سویی دیگر بوترین توضیح می دهد که از ایجاد یک پل گستره ارتباطی که در آن کاربر ملزم به انتقال وجه در بستر یک صرافی باشد، بسیار خوشحال می شود.

کاربران چندان به ماهیت غیرمتمرکز بودن اهمیت نمی دهند

کاربران چندان به ماهیت غیرمتمرکز بودن اهمیت نمی دهند

ورسایمر می گوید علیرغم اینکه خود او و بوترین از راهکارهای غیرمتمرکز اطلاعات استقبال می کنند اما کاربران چندان اهمیت نمی دهند که بستر ارتباطی آنها غیر متمرکز است و آنچه برای آنها از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است ارتباط آنها با یکدیگر است. به عبارتی روش و نوع تکنیک برای کاربران اهمیت ندارد و آنها به محصول برآمده از یک سیستم بیشتر توجه می کنند.

پائولو آردوینو مهندس ارشد تتر نیز باور دارد یکی از مشکلات اساسی در حوزه توکن ها و رمزارزهای دیجیتال، نبود یک گستره ارتباطی جامع بین شبکه های بلاک چین است. او اعتقاد دارد گروه های ثالث باید با ایجاد یک سیستم جامع این مشکل را برطرف کنند و این وظیفه بر عهده صادرکنندگان و توسعه دهندگان استیبل کوین ها نیست. او می گوید تتر با ایجاد رمزارزهای پایدار در صدد است این مشکل بنیادین در شبکه بلاک چین را برطرف کند.

راهکار مشکل

راهکار مشکل

پائولو آردوینو می گوید بزرگترین مشکل بر سر راه توسعه گستره ارتباطی بین بلاک چین ها، ایجاد یک درک کامل و جامع از ملزومات امنیتی پلتفرم های بلاک چین است. اخیراً یک رمزارز مستقل که در شبکه اتریوم ساخته و پرداخته شده بود به دلیل مشکلات و باگ امنیتی سریع از رده خارج شد. همین امر مشخص می کند که ایجاد یک گستره جامع ارتباطی بین شبکه های بلاک چین کار بسیار سختی است.

جک دیپ سیدهو، بنیانگذار و توسعه دهنده ارشد سیسکوین می گوید کاملاً موافق همکاری با دیگر توسعه دهندگان استیبل کوین ها است تا بستری مناسب برای ایجاد یک گستره وسیع از ارتباطات بین شبکه ای میان پلتفرم های بلاک چین، بوجود آورد.

او همچنین باور دارد شبکه های بلاک چین می توانند با ایجاد و طرح ریزی راهکارهای بنیادین، مسائل مربوط به ارتباطات میان شبکه ای را برطرف کنند. او گفت شرکت ها می توانند اینگونه مسائل را به سازوکارهای تجاری و دیگر بازیگران عرصه دارایی های دیجیتال واگذار کنند، زیرا این افراد می توانند از طریق فعالیت در شبکه های غیر متمرکز، به وسعت پل های ارتباطی کمک کنند.

 پائولو آردوینو نیز گفت: “تتر در بستر بلاک چین عمومی قرار دارد، بنابراین کاربران می توانند با ایجاد شبکه ها و پل های ارتباطی، وسعت شبکه را افزایش دهند

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس

یکی از بسترهای امن و هوشمند فعال در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، پلتفرم کونوس است. پلتفرم کونوس با معرفی انواع رمزارزهای پایدار (استیبل کوین) به بازار رمزارزها توانسته است ثبات و پایداری در این بازارها ایجاد کند.

پلتفرم کونوس دارای صرافی غیر متمرکز (کونوس دکس) است. کاربران می توانند از طریق این صرافی انواع رمزارزها را خرید و فروش کنند. کاربران می توانند برای خرید رمزارز حتی از پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) نیز استفاده کنند. استیبل کوین های کونوس را می توانید در قراردادهای تجاری خود استفاده کنید و با اطمینان و آسودگی خاطر از بابت ثبات قیمت ها، در بازار رمزارزها فعالیت داشته باشید.

 به نظر شما شبکه های بلاک چین از چه سازوکارهایی می توانند استفاده کنند تا با ایجاد زیرساخت های مناسب، گستره ارتباطات میان شبکه بین پلتفرم های بلاک چین را افزایش دهند؟
نظرات خود را با ما در میان گذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

گلایه رئیس کمیسیون بلاک چین و رمزارز سازمان نصر از وزارت نیرو

مسئولان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از اقدامات وزارت نیرو و دولت گلایه دارند و بر این باورند که اقدامات انجام شده صنعت رمزارزها را...

ردیابی جابه جایی ۶۱۵ میلیون دلار رمزارز با کارمزد ۳ دلار

یک نهنگ طی تراکنشی مقدار رمزارزی به ارزش ۶۱۵ میلیون دلار را با کارمزد ۳ دلار به ۳ کیف پول منتقل کرده است. به گزارش...

امید ریپل به دولت جدید آمریکا

پس از مواجهه با دعوی قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) زیر نظر دولت ترامپ در پایان سال ۲۰۲۰، مدیریت ریپل...

نگرانی دولت چین از انتقال غیر قانونی دارایی از طریق ارز دیجیتال

رییس سازمان دولتی مبادلات خارجی چین، اخیرا نگرانی خود درباره انتقال غیر قانونی دارایی در خارج از طریق ارزهای را ابراز کرد. به گزارش سکه...

استفاده از بلاک چین برای نظارت بر زنجیره سرد واکسن کرونا

نظام سلامت بریتانیا از پلتفرم بلاک چین شرکت هدرا هشگراف برای نظارت بر زنجیره سرد واکسن کووید ۱۹ استفاده می کند. به گزارش سکه نیوز...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.