۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

|

|
| ۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | سه شنبه

برت گیبسون از معیار اصلی خود برای سرمایه‌ گذاری در استارتاپ‌ها می‌گوید

برت گیبسون ، شریک مالی شرکت سرمایه گذاری (Initialized Capital) از معیار اصلی شرکت خود برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) پرده برداشت و درباره نوید بخش ترین محصولات کنونی در بازار سرمایه توضیح داد. 

شرکت Initialized Capital

شرکت (Initialized Capital) در نهادها و شرکت های نوپا سرمایه گذاری می کند. این شرکت سرمایه گذاری، خدمات مالی و حمایتی خود را پیش از اینکه شرکت های نوپا محصول خود را به بازار ارائه کنند، در اختیار چرخه تولید این شرکت ها قرار می دهد.

برت گیبسون می گوید معیار و تراز اصلی او برای سرمایه گذاری در یک شرکت نوپا، بررسی هیئت بنیانگذاران و موسسان آن شرکت است. بنیان گذارانی که پیشینه فنی و تجربه قدرتمند در جهان سرمایه داشته باشند، بیشترین شانس را برای احراز شرایط اخذ بودجه  از نهاد برت گیبسون خواهند داشت.

 برت گیبسون اعتقاد دارد در جهان کنونی سرمایه، شرکت هایی می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند که بتوانند با ارائه راهکارهای نوآورانه، شکاف بین جهان رمزارزها و سیستم های سنتی مالی را به خوبی پُر کنند.

گیبسون گفت تنها شرکتهایی می توانند زمینه نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین را فراهم کنند که نیم نگاهی به سیستم های سنتی مالی داشته باشند و از ظرفیت های شبکه های غیر متمرکز در بستر محیط های مالی متمرکز استفاده کنند.

برت گیبسون در آخر با اشاره به رکود پیش روی بازار سرمایه در جهان پسا کرونا، به شرکت های نوپای رمزارز توصیه کرد تا جای ممکن هزینه های جاری خود را کاهش دهند و برای گذار از بحران های آینده چاره اندیشی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید