بیت کوین رتبه سوم بازدهی در بازارهای مالی

25

بیت کوین در هفته منتهی به ۹ مهر ماه سال جاری در حالی با بازدهی ۳.۱۱ درصدی در رتبه سوم بیشترین بازدهی بازارهای مالی قرار گرفت که هفته منتهی به ۲ مهر با افت ۴.۳۲ درصدی مواجه شده بود.

به گزارش سکه نیوز، در هفته ای که گذشت، سکه با بازدهی ۷.۵۳ درصدی بیشترین بازدهی را در بازارهای مالی به نام خود رقم زد سکه در هفته گذشته بازدهی ۲.۸۵ درصدی را ثبت کرده بود.
پس از آن، دلار در حالی با بازدهی ۳.۴۲ درصدی در رتبه دوم قرار داشت که در هفته گذشته در جایگاه نخست ایستاده بود و بیت کوین با بازدهی ۳.۱۱ درصدی در رتبه سوم در بین برترین های بازار مالی به نام خود رقم زد و بخشی از افت ۴.۳۲ درصدی هفته گذشته را جبران کرد.
انس طلا با بازدهی ۱.۳۴ درصدی اندکی از زیان ۴.۸۱ درصدی هفته قبل را پس گرفت و نفت برنت با ۱.۳۲ درصد در رتبه بعدی قرار داشت که در هفته منتهی به ۲ مهر با افت ۲.۲۱ درصدی مواجه شده بود.
در این بین شاخص کل بورس تهران با کاهش ۶.۷۱ درصدی در هفته منتهی به ۹ مهر مواجه شد که این رقم در هفته قبل ۵.۴۲ درصد بوده است و شاخص هم وزن نیز با کاهش ۳.۸۳ درصدی مواجه شدند تا فعالان بازار سرمایه با خاطر مکدراین هفته را نیز به پایان برند.

بیشتر بخوانید

معرفی برترین های ثبت گواهی اختراع و مالکیت فکری مرتبط با تکنولوژی بلاک چین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی