افزایش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار پیش می‌رود

407
قیمت بیت کوین به سمت ۱۲ هزار دلار پیش می‌رود

بیت کوین (BTC) توانست بعد از حدود 3 هفته، دوباره مرز 11 هزار دلار را رد کند و با افزایش قیمت ضررهایی که در هشتم و بیست‌‌ودوم جولای متحمل شده بود را جبران کند.

ساعت 15 به وقت گرینویچ، روز چهارم آگوست، قیمت بیت کوین از مرز 11 هزار دلار رد شد و رکورد 21 روز گذشته خود را شکست. 

در ادامه روز قیمت کمی افت کرد و در ناحیه 10600 دلار قرار گرفت ولی بعد از چند ساعت دوباره به بالای 11 هزار دلار رفت. آخرین قیمت این ارز دیجیتال در روز گذشته، 11227 دلار بود. 

قیمت بیت کوین به سمت ۱۲ هزار دلار پیش می‌رود

طی بیست و چهار ساعت گذشته، کل حجم معاملات بیت کوین به 3.9 میلیارد دلار رسیده و برای اینکه سطح‌های مقاومت 11400 و 11880 دلار شکسته شوند، باید حجم معاملات افزایش بیشتری داشته باشد. البته با توجه به اتفاق‌هایی که روز گذشته رخ داده، این امر کاملا امکان‌پذیر است. 

این افزایش قیمت باعث شده که سایر رمزارزها نیز رشد داشته باشند به گونه‌ای که قیمت اتر (ETH)، TRON (TRX) و تزوس (XTZ) بین 1.7 تا 4 درصد بیشتر شده است. 

علاوه بر آن، ارزش کل بازار رمزارزها در بیست و چهار ساعت گذشته، بیش از 9 میلیارد رشد کرده و همین موضوع احتمال افزایش بیشتر قیمت‌ها را امکان‌پذیر می‌کند. 

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که در کوتاه مدت شاهد روندی صعودی خواهیم بود ولی سطوح مقاومت 11400 و 11880 دلار تعیین‌کننده این موضوع خواهند بود. 

منبع : coindesk

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی