نوسان قیمت در بیت کوین | بازار آشفته

379
بازار پر تلاطم
بازار-اشفته-بیت-کوین

نوسان قیمت در بیت کوین موجب شده است بسیاری از طرفداران این سکه سردرگم بمانند.

به نظر می رسد که فصل آلت کوین ها  در راه است. در این راه می توان به آلت کوین هایی که با افزایش قیمت توانسته اند طرفدارانی جدید را جذب کنند، اشاره کرد. اما در طرفی دیگر اخبار روز های گذشته از صحبت های وزیر اقتصاد فرانسه درباره رمزارز فیس بوک نیز تاثیر گذار بوده است. بعد از اعلام این خبر مطلع شدیم که تلگرام معرفی  رمزارز اختصاصی خود را تا 6 ماه آینده به تعویق انداخته است. با این حال تلگرام اعلام کرده است که جای نگرانی نیست و باید این اتفاق را به فال نیک گرفت زیرا می تواند 6 ماه بیشتر بر روی سیستم های خود کار کند.

در این میان کونوس نیز بی نصیب نبوده و با دفع حمله ای که در ماه اکتبر رخ داد، بار دیگر توانست توانایی های متخصصان خود و همینطور قدرت و پتانسیل رشد خود را به طرفداران این حوزه و همینطور سرمایه گذاران بزرگ نشان دهد.  با اینکه این حمله ضعف برخی از صرافی ها را نشان می دهد اما کونوس همچنان پرقدرت ادامه خواهد داد.

 

‫بازار-آشفته-بیت-کوین‬‎

تحلیل نمودار از طرف کارشناسان 

 تحلیل نمودار و همینطور آینده نگری کارشناسان، هر کدام متفاوت است و همین نشان می دهد تلاطم ایجاد شده ادامه دارد. آیا این اوضاع بهرانی تا زمانی ادامه خواهد داشت تا بعضی از آلت کوین ها بتوانند نظر سرمایه گذاران را جلب کنند و یا این مورد نیز مثل مورد های دیگر و مشکل های دیگر برای بیت کوین حل خواهد شد ؟ 

در آینده ای نزدیک به تمامی این مسائل خواهیم پرداخت …. 

آشفتگی بازار و نوسان قیمت در بیت کوین

سعی می کنیم در آینده دلیل این تلاطم و همینطور آشفتگی و نوسان قیمت در بیت کوین را به صورت دقیق بیان نماییم.

اما در این بازار آشفته کونوس همچنان به راه خود ادامه خواهد داد و به سرعت به سمت رقبا خود حرکت خواهد کرد تا بتواند از آن ها سبقت بگیرد و به هدف اصلی خود برسد.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی