مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶:۰۰

جان مک‌آفی : آمریکا قدرتی برای کنترل بیت کوین ندارد

در سال ۲۰۱۹ شاهد نزدیک شدن قیمت بیت کوین به ۱۴ هزار دلار بودیم. با این حال از آن زمان قیمت این رمزارز پیوسته کاهش یافته است، جان مک‌آفی می‌گوید فشار ایالات متحده عامل کاهش قیمت بیت کوین است اما در واقعیت ایالات متحده هیچ قدرتی برای کنترل رمزارزها ندارد و رشد قیمت بیت کوین تا ۱ هفته دیگر دوباره آغاز می‌شود.

می‌توان گفت بیت کوین هفته سختی را پشت سر گذاشت. ارزش این رمزارز در ۷ روز گذشته حدود ۱۰۰۰ دلار یعنی معادل تقریبا ۱۰‌ درصد کاهش یافت. به گفته کارآفرین باتجربه و مفسر پرطرفدار رمزارز، جان مک‌آفی دلیل این اتفاق اعمال فشار ایالات متحده بر بیت کوین است. با این حال او نگران نیست و معتقد است قیمت بیت کوین در عرض ۱ هفته دوباره اوج می‌گیرد.

مک‌آفی از فشار ایالات متحده بر بیت کوین خبر می‌دهد

تنها چند روز بعد از آزادی از بازداشت، جان مک‌آفی دوباره به توئیتر برگشته و در مورد بیت کوین نظر می‌دهد.

در چند وقت اخیر قیمت بیت کوین نوسان زیادی داشته و بیشتر رو به کاهش بوده است، جان مک‌آفی معتقد است فشار ایالات متحده عامل این کاهش قیمت است.

مک‌آفی در توئیتر نوشته:

«بیت کوین تحت فشار ایالات متحده است و قیمت آن تحت تاثیر این فشار است اما ایالات متحده هیچ قدرتی برای کنترل رمزارزها ندارد. فقط تماشا کنید. بیت کوین تا ۱ هفته دیگر صعود را از نو آغاز می‌کند.»

مک‌آفی مثل همیشه مطمئن است که ایالات متحده قدرتی برای کنترل رمزارزها ندارد. او همچنین فکر می‌کند رشد قیمت بیت کوین تا ۱ هفته دیگر دوباره آغاز می‌شود.

آیا بیت کوین دچار رکود شده است؟

در سال ۲۰۱۹ و در دوره رونق شدید بیت کوین شاهد نزدیک شدن قیمت بیت کوین به ۱۴ هزار دلار بودیم. با این حال از آن زمان قیمت این رمزارز پیوسته کاهش یافته است. بعد از چند روز نوسان در محدوده حمایتی ۱۰ هزار دلار، قیمت بیت کوین در عرض ۱۰ دقیقه ۷۰۰ دلار کاهش یافت. با این حال بیت کوین مرز حمایتی مهم ۹۴۰۰ دلار را نشکسته و تاکنون بالاتر از این قیمت باقی مانده است.

اگرچه بخشی از جامعه کریپتو از این ایده حمایت می‌کنند که سقوط قیمت بیت کوین رابطه محکمی با فشار ایالات متحده دارد، پیش‌بینی مک‌آفی در مورد هفته آینده برای افرادی که به امید گران شدن، بیت کوین خریده‌اند، امیدوارکننده است.

هنگام نوشتن این مطلب، بیت کوین در محدوده ۹۵۰۰ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن حدود ۱۶۹ میلیارد دلار است. همچنین جالب است بدانید که نسبت غلبه بیت کوین بر بازار رمزارزها تقریبا ۱ درصد کمتر شده که نشان می‌دهد وضعیت آلت کوین‌ها کمی بهبود یافته است.

منبع : cryptopotato

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

قیمت طلا در بازار جهانی امروز ۶ آذر ۹۹

قیمت طلا که در روزهای گذشته کاهشی شدید را تجربه می کرد امروز اندکی افزایش یافت. به گزارش سکه نیوز، قیمت هر اونس طلا در...

تشخیص دوره های متفاوت بازار | آموزش تریدینگ TRADING فصل ۷

مهارت تشخیص دوره های مختلف بازار شاید یکی از اساسی ترین و در عین حال یکی از مهترین مهارت ها در بازار باشد. به طور کلی بازار دارای دو دوره می باشد: