مدیر ارشد اجرایی جدید Bitcoin.com ، استفان راست

317
مدیر ارشد اجرایی جدید Bitcoin.com ، استفان راست

پس از شش ماه همکاری با Bitcoin.com در سمت سرپرست کل توسعه شرکت و تجارت، آقای استفان راست به عنوان مدیر ارشد اجرایی جدید شرکت انتخاب شد. برای مدیریت بهتر قسمتهای مختلف شرکت و همسو با توسعه آن، راجر ور 40 ساله که یک سرمایه­گذار در حوزه بیت ­کوین و کسب­ وکارهای بیت­ کوین و یک کارآفرین است مسئولیت سرپرست اجرایی Bitcoin.com را به عهده خواهد گرفت.

راست به همکاری با آقای ور بسیار امیدوار و پراشتیاق است و معتقد است این همکاری می­تواند محرک خوبی برای گروه Bitcoin.com باشد و آن را قوی­تر کند. او افزود که تفویض چنین جایگاه­هایی و تحولهای این چنینی اقتصاد شرکت را بیشتر شکوفا و مردم را به مشارکت به این روند آینده ­نگرانه تشویق می­کند.

براساس گزارش Bitcoin.com، این شرکت برنامه­ ریزی کرده­ است محصولات و خدمات جدیدی ارائه دهد. راه­ اندازی پلتفرم مبادله Exchange.Bitcoin.com در سپتامبر پس از Local.Bitcoin.com به همراه استخدام فردی متخصص در این زمینه جهت پیشبرد شرکت نمونه­ای از آنهاست.

توانایی­های استفان راست

او می­ تواند به مدد تواناییهای بالقوه ای مانند داشتن سابقه هدایت گروه­ها و دو زبانه بودن فرصت­های تجاری از فناوریها به وجود بیاورد. همکاری با شرکتهایی مانند زایمنس، لوسنت و سان میکروسیستمز، برپاکردن برخی شرکتها ، و کار با بسیاری از سازمان­ها و کسب­وکارهای نوپا در سراسر دنیا به او در شکل­ دهی به بنیادهایی جهت توسعه اکوسیستم­های گوناگون و کسب ­وکارهای مرتبط کمک کرده­است.

خود او یکی از فعالان مبادله بیت­ کوین بوده و از آن برای پرداخت خدمات استفاده می­کرده است. اولین رخداد بیت­ کوینی در هنگ کنگ را او میزبانی کرد. او در آغاز بکار پلتفرم SaaS  که خودکارسازی بازاریابی سیار با نام Exicon است درگیر بوده­ است.

به علاوه، در تلفیق 3000 شرکت نرم­ افزاری با مدیریت­های مختلف از طریق ایجاد یک شبکه در Exicon که در آن بیش از 500 برنامه کاربردی توسعه یافته ­اند و بیشتر از 100 رخداد مرتبط برگزار شده ­اند موفق بوده ­است. 

چنین رزومه برجسته ­ای راه را برای اینکه او در بین 50 مدیر برتر اجرایی سرگرمیهای موبایلی جهانی به عنوان مدیر ارشد اجرایی جدید قرار گیرد هموار کرد.

استخدام افرادی متخصص، ماهر و مطلع در این شرکت که نام اولین و تأثیرگذارترین رمزارز را یدک می­کشد می­تواند روند توسعه آن و یافتن راه حلهای مناسب هنگام مواجهه با معضل فناورانه­ای غیرقابل پیش ­بینی را تسریع ­کند. 

منبع : Cintjournal

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی