شرکت های بزرگ کشتیرانی از تکنولوژی بلاک چین برای بهبود بازدهی ناوگان ترابری خود استفاده می کنند

138
بازدهی ناوگان ترابری

بندر روتردام در هلند با همکاری تعدادی از بزرگترین شرکت های کشتیرانی در سراسر جهان در صدد است با نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در صنعت کشتیرانی، امنیت و بازدهی ناوگان ترابری خود را ارتقا بخشد.

سالانه میلیون ها محموله کانتینری و ترانزیتی از طریق بندرگاه روتردام به هلند وارد و یا به سراسر جهان صادر می شود.

منابع خبری هلند اعلام کردند تکنولوژی بلاک چین قرار است جایگزین روش های سنتی در صنعت کشتیرانی شود.

روش های سنتی احراز هویت محموله های باری در صنعت کشتیرانی بسیار طاقت فرسا و مستلزم زمان و انرژی بسیار زیادی است.

تکنولوژی بلاک چین از طریق رهگیری هوشمند ترخیص محموله های باری، امکان کلاهبرداری در صنعت کشتیرانی را  از بین می برد.

بازدهی ناوگان ترابری

واردات محموله های تجاری تنها از طریق توکن دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین امکان پذیر است

با نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در صنعت کشتیرانی، واردات محموله های تجاری به هلند تنها از طریق توکن دیجیتال امکان پذیر خواهد بود. پیش از این واردات محموله های تجاری از طریق احراز پین کد صورت می گرفته است.

توکن های دیجیتال شفافیت چرخه توزیع محموله های تجاری در صنعت کشتیرانی را افزایش می دهند.

تکنولوژی بلاک چین به دلیل برخورداری از امکان ثبت و ضبط همیشگی اطلاعات در بستر خود، اجازه نشر اطلاعات محرمانه محموله های تجاری را نمی دهد.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس؛ گذرگاه ورود به عصر تکنولوژی بلاک چین

در سالیان اخیر تکنولوژی بلاک چین نقش بسزایی در ارتقای کیفیت صنایع تجاری در سراسر جهان ایفا کرده است.

نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین باعث شده است شفافیت چرخه تامین و بهبود بازدهی ناوگان ترابری افزایش پیدا کند.

ما شاهد این هستیم که با ارتقای شفافیت معاملات و مبادلات مالی، امکان سوء استفاده سوداگران بازارهای جهانی از بسترهای گردش پول کاهش پیدا کرده است.

پلتفرم کونوس از جمله شناخته شده ترین بسترهای غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که در سالیان اخیر نقش بی بدیلی در ایجاد توازن مالی در چرخه مبادلات تجاری ایفا کرده است.

پلتفرم کونوس در سال 2017 در کشور سوئیس کار خود را آغاز کرد و به پشتوانه برخورداری از تیم متخصص در حیطه های فنی و حقوقی، توانسته است به سرعت راه خود را در میان بهترین شبکه های بلاک چین جهان باز کند.

پلتفرم کونوس با از میان برداشتن محدودیت های جغرافیایی، انواع خدمات مالی را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه می کند.

پلتفرم کونوس نخستین شبکه غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که می توان سکه های رمزارز آن را مستقیماً از طریق شبکه های بانکی خریداری کرد.

شرکت کونوس ضمن ایجاد تعادل در صنعت تکنولوژی بلاک چین در صدد است اصول و مبانی نظری شبکه های متمرکز و غیر متمرکز را به یکدیگر پیوند بزند.

نظر به همین موضوع، سرمایه گذاران می توانند مطمئن باشند که سرمایه آنها در شبکه بلاک چین کونوس نه تنها به مرور زمان کاهش پیدا نمیکند، بلکه به دلیل اصول سپرده گذاری رمزارز (استکینگ)، ارزش دارایی ایشان به مراتب زمان افزایش می یابد.

پلتفرم کونوس و سپرده‌گذاری (استکینگ) رمزارز

پلتفرم کونوس در راستای ترغیب سرمایه گذاران، مبانی استکینگ رمزارز (سپرده گذاری) خود را به نحوی تعریف کرده است که سقف سود قابل پذیرش نصیب کاربران شبکه کونوس شود.

به این ترتیب که سرمایه گذاران به ازای خرید هر رمزارز پایدار کونوس می توانند سالانه از سود حاصل از تراکنش های مالی شبکه کونوس بهره مند شوند.

به عنوان مثال شما می توانید با خرید سکه کونوس ایکس و سپس سپرده گذاری سکه های خود در بستر بلاک چین کونوس، سالانه 5 درصد در ازای هر سکه سود دریافت کنید. همین موضوع باعث شده است سرمایه گذاری در بستر پلتفرم کونوس یک معامله برد برد باشد.

بیشتر بخوانید:

کونوس ایکس ،بانک نوین غیرمتمرکز

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت دارایی و سرمایه کاربران خود، از به روزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیت سایبری استفاده می کند.

این پلتفرم نام آشنا با ایجاد یک سپر امنیت سایبری فوق هوشمند، عملاً امکان هرگونه سوء استفاده در بسترهای مالی خود را از بین برده است.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک از جمله تکنولوژی های امنیت سایبری پلتفرم کونوس هستند.

صرافی غیر متمرکز کونوس (کونوس دکس) درگاه رسمی پلتفرم کونوس برای معاملات رمزارز محسوب می شود. سرمایه گذاران می توانند از طریق صرافی کونوس دکس به صورت مستقیم و بدون نظارت مراجع متمرکز، حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) اقدام به خرید و فروش رمزارزها کنند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی