یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

روسیه شبکه راه آهن مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به زودی راه اندازی می کند

مشاور ارشد روسیه در امور خطوط راه آهن ضمن تمجید از نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین در سطوح کلان این سازمان عنوان کرد تکنولوژی بلاک چین می تواند زیرساخت های حمل و نقل و راه آهن این کشور را ارتقا بخشد. 

به گفته مقامات ارشد سازمان راه آهن روسیه، تکنولوژی بلاک چین نقش حائز اهمیتی در آینده سیستم حمل و نقل ملی این کشور ایفا خواهد کرد. 

قراردادهای هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین می تواند بازدهی مدیریت شبکه ملی راه آهن روسیه را ارتقا دهد.

قطارهای کانتینری در کشور روسیه نقش بسزایی در ایجاد حلقه های ارتباطی بین مناطق مختلف این کشور ایفا می کنند. تکنولوژی بلاک چین می تواند سطوح عملکرد مدیریتی این قطارها را به صورت هوشمند ارتقا دهد. 

قراردادهای هوشمند

تکنولوژی بلاک چین به خریداران و فروشندگان محموله های باری کمک می کند تا بدون محدودیت اطلاعاتی در سراسر شبکه حمل و نقل ریلی روسیه فعالیت کنند.

تکنولوژی بلاک چین همچنین می تواند با افزایش بازدهی شبکه ملی حمل و نقل، هزینه های جاری در شبکه ملی راه‌آهن روسیه را به طرز چشمگیری کاهش دهد. 

اخیراً در پارلمان روسیه لایحه ای به تصویب رسیده است که به رمزارزها و ارزهای دیجیتال وجهه قانونی می دهد، اگرچه کماکان استفاده از رمزارزها در این کشور به عنوان روش پرداخت الکترونیکی ممنوع است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۶۲۸.۷۰
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۲.۴۹
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۶.۸۹

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

کاهش نسبی قیمت دلار و یورو در بازار

در بازار امروز ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۱۰۰ تومان نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است و این مسئله را در ذهن تداعی ‌می‌کند که آیا نوسان، شروعی برای کاهش قیمت ارز در بازار است یا روند قیمتی در بازار ارز همچنان افزایشی خواهد بود.