شرکت بزرگ بیمه سلامت سوئیس از پرداخت های رمزارز در بستر بلاک چین پشتیبانی خواهد کرد

285
شرکت بیمه و ارز دیجیتال

شرکت آتوپری (Atupri)، یکی از بزرگترین شرکت های بیمه سلامت در کشور سوئیس اخیراً طی بیانیه ای اعلام کرد تمامی کاربران می توانند برای پرداخت های درون شبکه ای این شرکت از رمزارز بیت کوین و اتریوم استفاده کنند.

این شرکت بزرگ سوئیسی قرار است برای بیش از ۲۰۰ هزار کاربر خود، درگاه خدمات پرداخت مبتنی بر رمزارزها را برای تسهیل پرداخت های درون شبکه ای راه اندازی کند.

شرکت بزرگ بیمه سلامت سوئیس

شرکت بیمه، ارز دیجیتال مشتریان را از طریق صرافی رمزارز به فرانک سوئیس تبدیل می کند

شرکت بیمه آتوپری هیچ گونه دارایی دیجیتال را از مشتریان خود دریافت نمی کند، بلکه این شرکت از طریق درگاه صرافی رمزارز، بیت کوین و یا اتریوم پرداختی کاربران را به صورت وجه فرانک سوئیس دریافت خواهد کرد.

میزان فروش این شرکت بزرگ بیمه سلامت در سال ۲۰۱۹ بیش از ۸۸۰ میلیون دلار برآورد شده است. رئیس دپارتمان بازاریابی و فروش این شرکت در مصاحبه اخیر خود به نقش تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها در صنعت بیمه پرداخت و گفت: “تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها در آینده نقش بسزایی در ارتقای سطوح کاربری شرکت های بیمه ایفا خواهند کرد.”

اخیراً شرکت های بزرگ تکنولوژی سوئیس از طریق همکاری با نهادهای رمزارز و بلاک چین سیستمی را طراحی کرده اند که شهروندان سوئیس را قادر می سازد تا مالیات خود را از طریق انواع رمزارزها به شبکه های دولتی پرداخت کنند.

تکنولوژی بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها در کشور سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای بزرگ در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین محسوب می شود. در سال ۲۰۱۸ این کشور به عنوان بزرگترین کشور اروپایی در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین شناخته شد. پایگاه اتریوم و کونوس نیز برای نخستین بار در این کشور راه اندازی شدند و در جهان کنونی یکی از معتبرترین پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین هستند.

سیستم حقوقی شفاف، ثبات اقتصادی، و بهره مندی از زیرساخت های دیجیتالی مناسب، از جمله دلایلی ست که سوئیس را به یکی از بزرگترین قطب های نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین تبدیل کرده است.

در این مورد بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

سیستم حقوقی و قانونی سوئیس، باعث جذب بسیاری از صرافی های رمزارز شده است. نرخ مالیات شرکت ها در سوئیس در قیاس با دیگر کشورهای پیشرفته بسیار پایین تر است. این کشور همچنین مجهز به لابراتوارها و آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی گسترده درباره تکنولوژی بلاک چین است.

پارلمان سوئیس با وضع قوانین تجاری، بیت کوین را به عنوان یک ارز خارجی انتخاب کرد. همین امر باعث شد فعالیت های تجاری مرتبط با بلاک چین و ارزهای دیجیتال در این کشور افزایش پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی