ترمینال کانتینری سریلانکا از تکنولوژی بلاک چین استفاده می کند

72
ترمینیال کانتینری

اولین ترمینال کانتینری سریلانکا قرار است به پلتفرم بلاک چین ترید لنز (TradeLens) بپیوندد. این پلتفرم توسط شرکت IBM و مائرسک توسعه داده شده است.

شرکت مائرسک دانمارک در بیانیه اخیر خود ضمن اشاره به همکاری این شرکت با ترمینال کانتینری سریلانکا عنوان کرد تکنولوژی بلاک چین فرایندهای کاغذی و طاقت فرسای احراز هویت را از رده خارج و فرایندهای هوشمند احراز هویت کالاهای تجاری را جایگزین آن خواهد کرد.

ترمینال کانتینری

ارتقای بازدهی بخش های عملیاتی از طریق هوشمند سازی

ترمینال کانتینری سریلانکا نقش مهمی در تجارت های بین المللی ایفا می کند. سالانه بیش از 2 میلیون کانتینر بیست فوتی از طریق این ترمینال به سراسر جهان صادر و یا به سریلانکا وارد می شود.

انتظار می رود تکنولوژی بلاک چین با هوشمند سازی فرایندهای احراز هویت و تقویت جریان اطلاعات تجاری، اکوسیستم چرخه تامین و توزیع کالاها را در سراسر جهان به میزان قابل توجهی ارتقا بخشد.

ترمینال کانتینری سریلانکا با استفاده از تکنولوژی بلاک چین می تواند با سرعت و سهولت بیشتری اطلاعات مرتبط با محصولات تجاری، محموله های باری و بندرگاه های معاملاتی را رصد و پیگیری کند.

بیشتر بخوانید:

چگونه تکنولوژی بلاک چین می تواند چرخه تامین کالا ها را متحول کند؟

پلتفرم کونوس

پلتفرم جامع کونوس آینده معاملات تجاری را رقم خواهد زد

پلتفرم بلاک چین کونوس نیز در زمان کوتاهی پس از تاسیس خود و به دلیل برخورداری از پشتوانه قدرتمند مالی و بهره گرفتن از افراد خبره و متخصص در امور فنی و حقوق جزای بین الملل، توانسته است جایگاه ممتازی در میان بهترین شبکه های بلاک چین جهان به خود اختصاص دهد.

پلتفرم کونوس انواع خدمات مالی از جمله قراردادهای هوشمند و درگاه های رسمی معاملات رمزارز را در اختیار کاربران و سرمایه گذاران خود قرار می دهد.

صرافی کونوس دکس (Counos Decentralized Exchange) مهمترین درگاه شبکه کونوس است که به کاربران این امکان را می دهد تا حتی با پول فیات (ریال،دلار، یورو و غیره)، انواع رمزارزهای معتبر بین المللی را خرید و فروش کنند.

پلتفرم کونوس در راستای حفظ امنیت مالی سرمایه گذاران، از تکنولوژی های پیشرفته امنیت سایبری استفاده می کند.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی مبتنی بر فناوری کونوس اسکرو و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک از جمله تکنولوژی های امنیت سایبری پلتفرم کونوس محسوب می شوند که عملاً اجازه هیچ گونه عملیات کلاهبرداری را نمی دهند. 

سکه های رمزارز

سکه های رمزارز 

سکه های رمزارز کونوس نیز به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند، گرفتار نوسانات قیمت بازار رمزارز نمی شوند و سرمایه گذاران می توانند با خرید رمزارزهای کونوس و سپس سپرده گذاری سکه های خود در بستر بلاک چین کونوس از مزایای کارمزد تراکنش های شبکه نیز بهره مند شوند. 


نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی