بیسون تریلز حمایت خود از پروژه سپرده گذاری اتریوم 2.0 را اعلام کرد

174
بیسون تریلز

شرکت خدمات بلاک چین بیسون تریلز (Bison Trails) حمایت خود از پروژه سپرده گذاری اتریوم 2.0 را رسماً اعلام کرد.

نسخه جدید اتریوم قرار است مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات سهام (سپرده گذاری یا استکینگ رمزارز) طراحی شود.

بیسون تریلز قرار است با معرفی انواع محصولات بلاک چین، این امکان را برای کاربران خود ایجاد کند تا رمزارز اتریوم را در بستر این شبکه  سپرده گذاری کنند.

سود سپرده گذاری رمزارز در پلتفرم کونوس

اهمیت نسخه جدید اتریوم

جو لالوز، مدیر ارشد اجرایی شرکت بیسون تریلز اخیراً در مصاحبه ای به اهمیت نسخه جدید اتریوم پرداخت.

او اعتقاد دارد پروژه جدید اتریوم می تواند زیرساخت های صنعت بلاک چین را توسعه بخشد. او همچنین به پاداش شبکه بلاک چین بیسون تریلز اشاره کرد و گفت این شبکه به افرادی که بلوک های این شبکه را اعتبار بخشی کنند، 23 درصد اتریوم پاداش می دهد.

جو لالوز در ادامه گفت:

“به دلیل اینکه در سیستم اثبات سهام بخشی از دارایی رمزارز کاربران در شبکه قفل می شود، انتخاب یک زیرساخت ارائه دهنده مطمئن اهمیت زیادی دارد. تغییر ارائه دهندگان نیز با خطرات زیادی همراه است زیرا هر گونه تغییر در زیرساخت ارائه دهندگان مستلزم به اشتراک گذاشتن کلیدهای خصوصی است که همین موضوع احتمال سوءاستفاده های مالی را افزایش می دهد.”

سود سپرده گذاری رمزارز در پلتفرم کونوس

سود سپرده گذاری رمزارز در پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس یکی از شناخته شده ترین پلتفرم های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در سطح جهانی است.

این پلتفرم نیز همانند موج جدید تکنولوژی بلاک چین این امکان را برای کاربران خود فراهم ساخته است تا با ذخیره رمزارز خود در بستر این شبکه، سود حاصل از سپرده گذاری دارایی دیجیتال خود را بدست آورند.

مثلاً یکی از رمزارزهای پایدار (استیبل کوین) پلتفرم کونوس که طرفداران زیادی هم دارد، رمزارز کونوس یو (Counos U) است.

قیمت پایه این رمزارز 100 دلار است و شما می توانید با خرید و سپرده گذاری کونوس یو در بستر بلاک چین پلتفرم کونوس به ازای هر سکه کونوس یو، سود سالانه 3.9 درصدی دریافت کنید.

کونوس دکس یا صرافی غیر متمرکز کونوس درگاه رسمی پلتفرم کونوس است که به کاربران و سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا بدون واسطه و حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) اقدام به خرید و فروش رمزارز کنند. 

 در صرافی غیر متمرکز کونوس این امکان برای کاربران وجود دارد تا رمزارز کونوس را به اتریوم تبدیل کنند و یا اینکه به صورت مستقیم و با پرداخت پول فیات اقدام به خرید اتریوم و دیگر رمزارزها کنند.

برای خرید انواع رمزارزهای کونوس و آشنایی با چگونگی سازوکار صرافی کونوس دکس به سایت رسمی صرافی غیر متمرکز کونوس مراجعه کنید. (https://dex.counos.world/)  

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی