یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

سه بانک بزرگ استرالیایی اوراق ضمانت خود را در بستر بلاک چین صادر خواهند کرد

سه بانک از چهار بانک بزرگ استرالیایی اوراق ضمانت خود را در بستر بلاک چین صادر خواهند کرد. اوراق ضمانت نوعی قرارداد رسمی بانکی است که بین بدهکار و نهاد مالی منعقد می شود. اوراق ضمانت این اطمینان را به نهادهای مالی می دهد که بدهکار وجوه بدهی خود را در موعد مقرر پرداخت خواهد کرد.

بانک ملی استرالیا سال گذشته سیستم اوراق ضمانت خود را به صورت آزمایشی در بستر بلاک چین صادر کرد اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا فرایند نهادینه سازی این تکنولوژی در نهادهای بانکی با اختلال روبرو شد.

تکنولوژی بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین امنیت و شفافیت فعالیت های تجاری را به طرز قابل توجهی افزایش خواهد داد

بانک های بزرگ استرالیایی در نظر دارند از سیستم بلاک چین برای صدور اوراق ضمانت ملکی نیز استفاده کنند. اوراق ضمانت ملکی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین هزینه های جاری در فرایندهای اجرایی املاک را کاهش خواهد داد. تکنولوژی بلاک چین همچنین امنیت و شفافیت فعالیت های تجاری را به طرز قابل توجهی افزایش خواهد داد.

با نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین

با نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در نهادهای بانکی، اوراق ضمانت تنها طی یک روز کاری صادر خواهد شد

اوراق ضمانت بانکی امروزه به صورت کاغذی صادر می شود و ممکن است صدور و ارائه این اوراق چندین هفته طول بکشد. با نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در نهادهای بانکی، صدور اوراق قرضه تنها در یک روز کاری امکان پذیر خواهد بود.

شبکه خدمات رمزارز پلتفرم کونوس
س

شبکه خدمات رمزارز پلتفرم کونوس مورد پذیرش بانک های معتبر بین المللی قرار دارد

پلتفرم کونوس به عنوان یک شبکه غیر متمرکز خدمات رمزارز در سال ۲۰۱۷ و با اخذ مجوزهای قانونی از اتحادیه اروپا، فعالیت خود را در حیطه تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها آغاز کرد. این پلتفرم شناخته شده در سالیان اخیر انواع مختلف رمزارزهای پایدار را به بازار رمزارزها معرفی کرده است.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

طبق آخرین گزارش های رسمی از منابع موثق خبری، رمزارزهای پایدار پلتفرم کونوس مورد پذیرش بانک های معتبر بین المللی قرار دارند. بنابراین سرمایه گذاران می توانند مطمئن باشند که سرمایه آنها در بستر شبکه کونوس با ضریب اطمینان بالایی نگهداری می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۶۲۸.۷۰
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۲.۴۹
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۶.۸۹

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

کاهش نسبی قیمت دلار و یورو در بازار

در بازار امروز ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۱۰۰ تومان نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است و این مسئله را در ذهن تداعی ‌می‌کند که آیا نوسان، شروعی برای کاهش قیمت ارز در بازار است یا روند قیمتی در بازار ارز همچنان افزایشی خواهد بود.