شرکت بلاک چین استرالیا، استیو والاس را مدیر ارشد اجرایی جدید خود معرفی کرد

115
استیو والاس

شرکت بلاک چین استرالیا (Blockchain Australia) در راستای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در سراسر استرالیا استیو والاس مدیر ارشد اجرایی جدید خود معرفی کرد .

استیو والاس، مدیر ارشد اجرایی جدید شرکت بلاک چین استرالیا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد هدف او ایجاد یک گفتمان مثبت بین نهادهای دولتی و مراکز تجاری است. او پیش از این مشاور ارشد دولت های سیاسی در رابطه با تکنولوژی بلاک چین بوده است.

والاس در ادامه گفت در صدد است نگرش و بینش عموم مردم نسبت به تکنولوژی بلاک چین را ارتقا دهد.

او گفت مردم اکثراً درباره نوع عملکرد این تکنولوژی در صنعت رمزارز ها اطلاعات کافی دارند اما جامعه مدنی کماکان نسبت به دیگر کارکردهای بلاک چین در دیگر صنایع نظیر چرخه تامین، مراکز خرده فروشی و نهادهای حقوقی، آشنایی کافی ندارد.

بیشتر بخوانید:

چگونه تکنولوژی بلاک چین می تواند چرخه تامین کالا ها را متحول کند؟

بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین در جهان پسا کرونا

والاس در ادامه صحبت های خود درباره آینده تکنولوژی بلاک چین به شرایط کنونی جهان اشاره کرد و گفت همه گیری ویروس کرونا باعث شده است صنعت بلاک چین و راهکارهای مبتنی بر شبکه های غیر متمرکز در مرکز توجهات قرار بگیرد. او گفت بیماری کرونا ضعف ها و نقصان های سیستم های کنونی مدیریت کلان را به خوبی نشان داده است.

والاس به ظرفیت گسترده تکنولوژی بلاک چین اشاره کرد و گفت این تکنولوژی نوظهور می تواند در جهان پساکرونا در بسیاری از صنایع نظیر چرخه توزیع کالاها به صورت گسترده نهادینه سازی شود.

استیو والاس و بلاک چین استرالیا

نقشه راه بلاک چین استرالیا

در ماه فوریه سال جاری وزارت صنعت، علوم، انرژی و منابع استرالیا طی گزارشی به تبیین نقشه راه تکنولوژی بلاک چین در این کشور پرداخت.

والاس با در نظر گرفتن نقشه راه تکنولوژی بلاک چین استرالیا در تلاش بوده است رهبران صنایع و مقامات ارشد دولتی این کشور را برای ایجاد یک پیوند مستحکم دور یکدیگر جمع کند.

او اعتقاد دارد برای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین باید بین دستگاه های دولتی و سازمان های تجاری، هماهنگی و هم افزایی وجود داشته باشد.

نخست وزیر استرالیا ماه گذشته در مصاحبه خود اعلام کرد تکنولوژی بلاک چین در جهان کنونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید همواره مد نظر دولت ها و نهادهای متمرکز سیاسی قرار داشته باشد.

والاس اعتقاد دارد تکنولوژی بلاک چین به زودی در تمامی ابعاد زندگی انسان ها تاثیر گذار خواهد بود و این ظرفیت را دارد تا صنایع بزرگ جهان سرمایه را با تحولات بنیادین روبرو سازد.

او گفت برای نهادینه سازی هرچه بهتر و گسترده تر این تکنولوژی نوظهور باید جناح های سیاسی و نهادهای تجاری از طیف های مختلف وارد جریان گفتمان های اقتصادی شوند.

در آخر والاس به تلاش های بی وقفه دانشمندان بلاک چین اشاره کرد و گفت باید از افرادی که پیشتاز و خط شکن مرزهای جدید در جهان تکنولوژی هستند قدردانی کرده و با حمایت و پشتیبانی حداکثری، آنها را در مسیر اکتشافات جدید یاری کنیم.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه بلاک چین می توانید به مقالات زیر رجوع کنید:

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی