صرافی هندی CoinDCX پلتفرم آموزشی بلاک چین راه اندازی می کند

185
صرافی هندی

صرافی هندی CoinDCX ، یک پلتفرم آموزشی بلاک چین و رمزارز راه اندازی خواهد کرد. این پلتفرم آموزشی در واقع یک مرکز آکادمی رمزارز و بلاک چین است که به ارائه مقاله های علمی، دوره های آموزشی و کنفرانس های پژوهشی می پردازد.

مدیر ارشد اجرایی این صرافی هندی به خبرگزاری های این کشور گفت:

“رمزارزها با ایجاد یک فضای سرمایه گذاری نوین می توانند منفعت های زیادی برای همه بازیگران عرصه تجارت جهانی داشته باشند. برای اینکه فرهنگ استفاده از تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها را در هند گسترش دهیم، باید بنیادهای آموزشی مرتبط با این تکنولوژی را در کشور تقویت کنیم. ما می خواهیم مردمان هند را به سلاح دانش در حوزه رمزارزها و تکنولوژی بلاک چین مسلح کنیم.”

ایجاد امکان دسترسی به رمزارزها برای همه

ایجاد امکان دسترسی به رمزارزها برای همه

این پلتفرم آموزشی در نظر دارد با ایجاد ویدیوهای آموزشی، مفاهیم رمزارز را از سطوح ابتدایی تا پیشرفته به کاربران آموزش دهد.

صرافی هندی CoinDCX معتقد است کاربران آگاه و با دانش و اطلاعات تکنولوژی مرتبط، کمتر در دام کلاهبرداران و سوداگران عرصه دارایی های دیجیتال گرفتار می شوند.

این صرافی همچنین باور دارد تقویت بنیادهای آموزش عمومی رمزارز به اکثریت جامعه می تواند زمینه ساز، نهادینه سازی گسترده این تکنولوژی در صنایع مختلف شود.

آموزش مفاهیم رمزارز به عموم مردم

آموزش مفاهیم رمزارز به عموم مردم

بلاک چین و رمزارزها کماکان مفاهیم نوظهوری هستند و بسیاری از مردم همچنان نسبت به چگونگی عملکرد این تکنولوژی مطلع نیستند.

عدم آگاهی مردم می تواند فرایند نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین را با مشکلات بسیاری روبرو سازد. همین موضوع باعث شده است آموزش افراد از طریق ایجاد سازوکارهای آموزشی به یک ضرورت تبدیل شود.

اخیراً شرکت های تکنولوژی بسیاری در حوزه آموزش عمومی مفاهیم بلاک چین و سرمایه گذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید:

بلاک چین می تواند آموزش عالی و بازار کار جهانی را متحول کند

مثلاً همین اواخر غول شرکت های فناوری اطلاعات هند از طریق امضای توافق نامه همکاری با موسسات آموزشی، دوره های آموزشی مرتبط با مفاهیم رمزارز و بلاک چین برگزار کرد. همچنین دانشگاه یورک کانادا و دانشگاه RMIT استرالیا نیز به صورت جداگانه دوره های آموزش مفاهیم بلاک چین و رمزارز برگزار کردند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی