مجلس نمایندگان امریکا لایحه “نوآوری بلاک چین” را برای تصویب به سنا فرستاد

52

اخیراً مجلس نمایندگان آمریکا پس از تایید کلیات لایحه “نوآوری بلاک چین”، آن را برای تصویب به سنای این کشور ارسال کرد.

به گزارش سکه نیوز، این لایحه به تعریف متمم قانونی مرتبط با امنیت سایبری کاربران و شهروندان آمریکایی پرداخته است. همچنین در این لایحه عنوان شده که ایجاد یک محیط رقابتی در ارتباط با توکن های دیجیتال و امور مالی غیر متمرکز، نقش بسزایی در توسعه تکنولوژی بلاک چین ایفا خواهد کرد.

هدف اصلی لایحه های بلاک چین چیست؟

هدف اصلی ارسال لایحه های قانونی در ارتباط با تکنولوژی بلاک چین به مراجع قانونگذار کشورهای مختلف، ایجاد یک سپر امنیتی برای محافظت از شهروندان در برابر کلاهبرداران و شیادان سایبری است.

این قوانین حقوقی و قضایی، کمیسیون معاملات تجاری ایالات متحده آمریکا را موظف می کند تا در ارتباط با حفظ امنیت سایبری شهروندان در شبکه های مجازی، طرح های پژوهشی گسترده ای را تدارک ببینند.

در این لایحه عنوان شده که ایجاد یک محیط رقابتی در ارتباط با توکن های دیجیتال و امور مالی غیر متمرکز، نقش بسزایی در توسعه تکنولوژی بلاک چین ایفا خواهد کرد. نمایندگان مجلس آمریکا در متن این لایحه تصریح کرده اند که ایالات متحده آمریکا باید در زمینه تکنولوژی بلاک چین پیشرو کشورهای جهان باشد.

دارن سوتو، نماینده کنگره آمریکا در مصاحبه خود گفت لوایح قانونی مرتبط با تکنولوژی بلاک چین این اطمینان را به بازیگران بزرگ بازارهای تجاری می دهد که نظرات تخصصی خود را در ارتباط با این لوایح اعلام کنند.

منبع: blockchain.news

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی