مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰:۰۷

نتایج جالب یک گزارش رمزگذاری شده در ارتباط با چگونگی نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در کشور مکزیک

بنظر می رسد نهادینه سازی رمزارزها و تکنولوژی بلاک چین در کشور مکزیک رشد چشمگیری داشته است. به گزارش نهاد خصوصی پژوهش های علمی انستیتو پانمون مکزیک، ۳۵۳ نماینده ارشد شرکت های تجاری در سراسر مکزیک در طرح نظر سنجی این شرکت کردند.

شرکت های بزرگ تجاری در مکزیک به صورت ویژه روی چگونگی استفاده از رمزارزها تمرکز کرده اند

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که ۴۰ درصد شرکت های مکزیکی که در این طرح پژوهشی شرکت کردند به دنبال نهادینه سازی و استفاده از رمزارزها و تکنولوژی بلاک چین هستند. در این میان ۷۰ درصد از این شرکت ها به صورت ویژه روی چگونگی استفاده از رمزارزها تمرکز کرده اند.

چارت آماری این نظر سنجی نشان می دهد ۵۱ درصد شرکت های تجاری در مکزیک مایل هستند از ظرفیت های تکنولوژی بلاک چین و صنعت امور مالی غیر متمرکز برای مدیریت معاملات تجاری خود استفاده کنند. ۳۷ درصد شرکت های مکزیکی نیز نسبت به نهادینه سازی قراردادهای هوشمند ابراز تمایل کرده اند. این گزارش عنوان می کند اکثریت قریب به اتفاق شرکت های مکزیکی مایل هستند از تکنولوژی بلاک چین برای ارتقای سیستم های امنیتی و تضمین فرایندهای رمزگذاری شده استفاده کنند.

اگرچه مکزیک به عنوان یک کشور پیشرو در زمینه تکنولوژی بلاک چین در سطوح کلان بین المللی شناخته نمی شود اما در سالیان اخیر نقش بسزایی در توسعه و نهادینه سازی تکنولوژی دفتر کل توزیع شده و صنعت رمزارزها داشته است.

اخیراً کشور مکزیک برای شهروندان خود که در خارج از این کشور زندگی می کنند سیستم رای دهی ویژه ای را طراحی کرده است. این سیستم رای دهی به صورت غیر متمرکز در بستر بلاک چین طراحی شده و قرار است در انتخابات سراسری سال ۲۰۲۱ در دسترس شهروندان مکزیکی قرار بگیرد.

پیش از این گزارش های پژوهشی حاکی از آن بودند که شرکت های بزرگ تجاری در کشور مکزیک بیش از ۱.۳ میلیارد دلار از طریق نهادهای فناوری امور مالی درآمدزایی داشته اند. بخشی از این درآمد به توسعه شبکه های بلاک چین و نهادینه سازی صنعت رمزارزها در این کشور اختصاص پیدا خواهد کرد.

منبع: کوین تلگراف.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

قیمت طلا در بازار جهانی امروز ۶ آذر ۹۹

قیمت طلا که در روزهای گذشته کاهشی شدید را تجربه می کرد امروز اندکی افزایش یافت. به گزارش سکه نیوز، قیمت هر اونس طلا در...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

تشخیص دوره های متفاوت بازار | آموزش تریدینگ TRADING فصل ۷

مهارت تشخیص دوره های مختلف بازار شاید یکی از اساسی ترین و در عین حال یکی از مهترین مهارت ها در بازار باشد. به طور کلی بازار دارای دو دوره می باشد: