شرکت مایکروسافت نسخه بتا سیستم غیرمتمرکز احراز هویت خود را در بستر بلاک چین بیت کوین راه اندازی می کند

291
شرکت مایکروسافت نسخه بتا

سیستم احراز هویت شرکت مایکروسافت در ماه می برای نخستین بار معرفی شد. اکنون قرار است نسخه بتا شبکه غیرمتمرکز احراز هویت به زودی راه اندازی شود. به گفته توسعه دهندگان این شبکه، سیستم غیر متمرکز تشخیص هویت مایکروسافت قرار است جایگزین نام کاربری (Username) شود.

دنیل بوچر مدیر برنامه سیستم احراز هویت مایکروسافت می گوید تکنولوژی غیرمتمرکز احراز هویت به افراد و سازمان ها کمک می کند تا به صورت کامل مالکیت اسناد و مدارک هویتی خود را در اختیار داشته باشند، بدون اینکه مدارک آنها توسط یک سازمان نظارتی و یا یک نهاد حکومتی مورد بررسی قرار گیرد.

او اعتقاد دارد شبکه همپوشان (ION) که به صورت متن باز و غیرمتمرکز به عنوان یک بستر برای توسعه سیستم احراز هویت مایکروسافت مورد استفاده قرار گرفته است، بهترین گزینه برای ایجاد یک محیط امن برای کاربران جهت حفاظت از اطلاعات هویتی ایشان است.

شرکت مایکروسافت هنوز تاریخ دقیقی برای راه اندازی نسخه بتا مشخص نکرده است اما اعلام کرده است برای ایجاد بسترهای مناسب و زیرساخت های فنی جهت راه اندازی نسخه بتا تمام تلاش خود را صورت خواهد داد.

شرکت مایکروسافت در زمینه توسعه تکنولوژی بلاک چین قدم های موثری برداشته است

شرکت مایکروسافت در زمینه توسعه تکنولوژی بلاک چین قدم های موثری برداشته است

شرکت مایکروسافت به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات رایانه ای، قدم های موثری در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین برداشته است. اخیراً این شرکت، شبکه خدمات بلاک چین جدیدی به نام اَژِر (Azure) راه اندازی کرده است. کیت توسعه بلاک چین اژر برای شبکه اتریوم نیز توسط شرکت مایکروسافت معرفی شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی